Od teraz HeyTap Health pobierzecie z AppStore. Sprawdźcie aplikację na iOS dla zegarków i opasek Oppo

HeyTap Health Zdrowie i Kondycja to aplikacja, która zbiera, przetwarza i wizualizuje dane na temat treningów oraz parametrów zdrowotnych osób korzystających ze smart zegarków i opasek od Oppo. Ostatnio program trafił do AppStore, dzięki czemu entuzjaści smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka będą mogli w pełni skorzystać potencjał płynący z urządzeń wearables tego producenta.

HeyTap Health dla iOS

Wygląda na to, że od teraz użytkownicy iPhone’ów mogą na równych warunkach korzystać z opasek i smartwatchy od Oppo. Niedawno do sklepu AppStore dedykowanego dla systemu iOS trafiła bowiem aplikacja HeyTap Health, która stanowi przedłużenie funkcjonalności urządzeń wearables od niniejszego producenta. Jest ona całkowicie darmowa i współpracuje z dobrze już znanym Apple Health.

Aplikacja na iPhone dla zegarków i opasek Oppo

Nadrzędnym zadaniem HeyTap Health dla użytkowników iPhone’ów jest przetwarzanie informacji dostarczanych przez sprzęt wearables Oppo i podawanie ich w możliwie najbardziej przystępny i lekkostrawny sposób. Mowa m.in. o danych dotyczących zdrowia i kondycji. Aplikacja ta jest również pewnego rodzaju „pośrednikiem”, łączącym system telefonu z oprogramowaniem opasek i smartwatchy tego producenta.

A co właściwie daje jej posiadanie? Jest to miejsce, gdzie możemy poznać wszystkie szczegóły, dotyczące m.in. statystyk natlenienia krwi Spo2 oraz snu i jego poszczególnych faz. Program bez najmniejszych problemów poda też usystematyzowane dane na temat monitorowanego tętna i śledzonych na bieżąco aktywności. Co ciekawe, aplikacja na podstawie informacji o stylu życia użytkownika zebranych przez urządzenie smart, podpowie również, jakie nawyki należy wprowadzić, a które należałoby zmienić w trosce o jego zdrowie.

fot. AppStore

Oprócz weryfikacji danych z kategorii healthy, aplikacja Oppo dla systemu iOS znacznie ułatwia życie, pozwalając na jego sprawną organizację. Z jej poziomu możemy bowiem zmienić poszczególne ustawienia połączonych sprzętów wearables, np. tarcze i ich charakterystyczne dla Oppo style – AO Outfit. Istnieje tu także możliwość skorzystania z alarmu, zsynchronizowania powiadomień dotyczących połączeń i wiadomości ze smartfona oraz wprowadzenia preferowanych ustawień  dla poszczególnych treningów.

Polecane opaski i smartwatche Oppo

Oppo to producent, który stosunkowo niedawno wprowadził do swojej oferty urządzenia z kategorii wearables, ale trzeba przyznać, że od samego początku oferuje bardzo ciekawe produkty. Warto zwrócić na nie uwagę rozglądając się za smart zegarkiem lub opaską.  

Zegarki i opaski Oppo dostępne w x-kom: