Nowe tematyczne puzzle o grach w sklepie x-kom

Po raz czwarty kończysz wątek fabularny Wiedźmina 3 i spoglądasz na swoje biurko. Na podkładce pod mysz z grafiką z Kear Morhen stoi kubek z chibi Ciri, obok niego słuchawki z logiem wiedźmińskiego medalionu a na szaroczerwonej obudowie komputera stacjonarnego dumnie piętrzy się figurka Jaskra z lutnią. Wciąż jednak czujesz pustkę. Czujesz, że czegoś brakuje. No właśnie, potrzebujesz puzzli z motywem Gwinta!

Twoje ulubione gry w formie puzzli

Pokój prawdziwego gracza musi być wypełniony pięknymi gadżetami z gier. Kubki z lambdą, fotele w kolorystyce Warhammera 40k czy w końcu ręcznie malowane figurki wszystkich klas postaci z WoW’a na półkach powinny przyozdabiać stanowisko gamingowe. Co jednak z pustymi ścianami? 

Cyberpunk 2077 puzzle baner top

Z pomocą przychodzi CENEGA i nowa seria puzzli z motywami z gier. Szczegółowy nadruk został naniesiony na wysokiej jakości dokładnie wycięte puzzle. Po ich ułożeniu odwzorowują one dołączony do zestawu plakat tej samej wielkości. Dodatkowo, jeżeli wolisz złożone puzzle ponownie rozłożyć i przechować na później, to do każdego zestawu dołączony jest także bawełniany worek z nadrukiem inspirowanym grą, w którym bezpiecznie je schowasz.

Co znajduje się w zestawie wraz z puzzlami?

Pełny zestaw puzzli zawiera:

  • Bardzo wysokiej jakości puzzle od renomowanego producenta ze szczegółowym nadrukiem, 1000 elementów, rozmiar 68 × 48 cm
  • Plakat z identyczną grafiką jak na puzzlach, o tej samej wielkości (1:1)
  • Bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem z gry, w których schowasz puzzle
  • Świetnej jakości pudełko z grafiką inspirowaną grą
Gra Wiedźmin 3 puzzle

Puzzle z grami w ofercie x-kom

Oprócz wspomnianego Wiedźmińskiego Gwinta gracze mogą wybierać także między motywami z Fallouta 4, Dying Lighta, Cyberpunka 2077, Doom Eternala czy też Dishonored 2. Z pewnością znajdziesz więc coś dla siebie. 

Gra Assassins Creed puzzle

Pełną listę dostępnych wariantów w przedsprzedaży znajdziesz pod tym linkiem.

Oficjalna wysyłka produktów przewidziana jest na 11 września 2020 roku.