Jedna ładowarka dla kilku urządzeń? Czemu nie! Sprawdź ładowarki Green Cell PowerGaN i postaw na wygodę

Smartfony, laptopy, słuchawki, tablety czy aparaty – wszystkie te urządzenia łączy fakt, że od czasu do czasu trzeba je naładować. Jednak korzystanie z kilku ładowarek, osobnych dla każdego z tych urządzeń, na dłuższą metę jest uciążliwe. Brak miejsca w gniazdkach, plątanina kabli, a biurko wygląda jak mała elektrownia. Na szczęście nowoczesne rozwiązania pozwalają ładować kilka urządzeń jednym zasilaczem. Sprawdź ładowarki Green Cell PowerGaN i dowiedz się, dlaczego ładowanie sprzętu jest z nimi łatwiejsze.

Ładowarki sieciowe Green Cell PowerGaN, czyli małe rozmiary i duża wydajność

Ładowarki typu GaN na pierwszy rzut oka nie różnią się od innych ładowarek sieciowych. Ale zupełnie inaczej jest, jeśli zagłębić się bardziej w ich specyfikację. Do produkcji tych urządzeń wykorzystuje się azotek galu (GaN), a jest to materiał półprzewodnikowy, który zastępuje tradycyjnie używany do tego krzem. Pozwala to stworzyć mniejsze i jednocześnie bardziej wydajne ładowarki.

Jedną z zalet ładowarek GaN jest możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa (np. dzięki lepszemu odprowadzaniu ciepła). Sprzętu ciągle przybywa, choć niekoniecznie z dołączonymi ładowarkami, a nawet jeśli producent dołączył to akcesorium, wygodniej jest mieć jedną ładowarkę do wszystkiego niż kilka pojedynczych.

Co więcej, możliwe jest to przy zachowaniu odpowiednio wysokiej mocy ładowania. Jedna ładowarka, a pozwoli Ci naładować w tym samym czasie laptopa, telefon i akcesoria. Tym samym zaoszczędzisz cenne miejsce w gniazdku, plecaku czy bagażu. Z pewnością będzie to duży udogodnienie np. dla twórców, którzy często podróżują z dużą ilością sprzętu.

Dowiedz się więcej: Co to jest ładowarka GaN?

green cell powergan 65w

Green Cell GC PowerGaN 65W

GC PowerGaN o mocy 65 W to wręcz esencja wspomnianej technologii. Ta niewielkich rozmiarów ładowarka wyposażona jest w trzy porty, co umożliwi Ci naładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Do dyspozycji otrzymujesz dwa złącza USB-C z Power Delivery (o maksymalnej mocy 65 W, co zależne jest od liczby wykorzystywanych portów) oraz USB-A (maksymalnie 36 W). W tym samym czasie z powodzeniem naładujesz więc małego laptopa, smartfona czy słuchawki bezprzewodowe.

Więcej informacji o tej ładowarce znajdziesz w recenzji: Green Cell GC PowerGaN 65 W – recenzja niewielkiej ładowarki o sporych możliwościach

Green Cell PowerGan 33W

Ładowarka o mocy 33W, która z powodzeniem naładuje notebooka, tablet, smartfona czy akcesoria. Jest kompatybilna z popularnymi standardami szybkiego ładowania (Adaptive Fast Charging, Power Delivery czy Quick Charge 3.0) i bezpieczna dla ładowanych urządzeń, dzięki zabezpieczeniom przed przepięciem oraz przegrzaniem. Green Cell PowerGaN 33W to ładowarka kieszonkowych rozmiarów i waży jedynie 52 gramy. Dzięki temu bez problemów zabierzesz ją ze sobą. 

Green Cell to również ładowarki do samochodów, laptopów i nie tylko

Ładowarki do laptopów

Ale nie na tym kończy się oferta ładowarek Green Cella. Znajdziesz w niej również zasilacze do laptopów, dedykowane nawet konkretnym modelom, tak by pasowała wtyczka oraz moc zasilania. A nie wszystkie laptopy (w szczególności te starsze) da się naładować za pomocą złącza USB-C. W przypadku awarii fabrycznego zasilacza, dzięki Green Cell, nie jesteś na straconej pozycji.

Powerbanki i ładowarki do akumulatorów

A co zrobić, kiedy w podróży potrzebne jest zasilanie, a brakuje gniazdka? W tym wypadku niezwykle pomocne będą powerbanki Green Cella, które podobnie jak ładowarki sieciowe, są w stanie szybko ładować wiele urządzeń jednocześnie. W zależności od pojemności danego modelu, sprzęt naładujesz nawet kilka razy. Dostępne są również ładowarki do akumulatorów AA oraz AAA. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie jesteś, nie braknie Ci zasilania.

Sprawdź nasze recenzje powerbanków Green Cella:

Zasilacze UPS

Z kolei w domu czy w biurze niezwykle przydatne są zasilacze awaryjne (UPS). Jeśli w budynku często zdarzają się awarie zasilania lub niektóre urządzenia zwyczajnie muszą mieć zapewniony prąd przez 24 godziny na dobę, UPS-y sprawdzą się świetnie. Pomogą Ci zapobiec utracie niezapisanych danych czy uchronią przed uszkodzeniem sprzętu od awarii (np. dzięki zabezpieczeniom przed zbyt niskim lub wysokim napięciem).

Ładowarki samochodowe

Wśród ładowarek Green Cella znajdziesz także ładowarki samochodowe (wpinane do gniazdka zapalniczki), przetwornice samochodowe oraz ładowarki EV (do ładowania samochodów elektrycznych).