Gdzie i kiedy oglądać The Game Awards 2021? Zwiastun na przystawkę

Wielkimi krokami nadchodzi gala The Game Awards 2021. Niedawno Geoff Keighley zaprezentował wszystkie gry, jakie zostały nominowane do tegorocznych nagród. Teraz czas przygotować się do oglądania wydarzenia. W końcu w świecie gamingu gala urosła już do rangi Oscarów i szkoda byłoby ją przegapić. Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać The Game Awards 2021 oraz poznajcie zwiastun wydarzenia.

The Game Awards 2021 – gdzie i kiedy oglądać?

The Game Awards 2021 odbędzie się 9 grudnia 2021 w Microsoft Theater w Los Angeles. Ale jak to  bywa w przypadku wydarzeń, które mają miejsce w Stanach Zjednoczonych, Europejczyków czeka nieprzespana noc. W Polsce transmisja rozpocznie się o 1:30, w nocy z 9 na 10 grudnia. Zawsze to dobra wymówka, by weekend rozpocząć już w czwartek po pracy, a w piątek wyspać się po gali.

Transmisja live będzie dostępna za pośrednictwem oficjalnych profili The Game Awards w serwisach: YouTube, Twitch, Twitter oraz Facebook. Poza tym galę pokażą Steam, Oculus, IGN, Gamespot, TikTok oraz Trovo. Wszystkie streamy będą bezpłatne.

O główną nagrodę podczas The Game Awards 2021 powalczą: Deathloop, It Takes Two, Metroid Dread, Psychonauts 2, Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Resident Evil Village. Organizatorzy przygotowali łącznie 30 kategorii, w których rozdane zostaną „gamingowe Oscary”. Wszystkie nominacje sprawdzicie w tekście: Nominacje do The Game Awards 2021. Jaka gra ma szansę zdobyć tytuł najlepszej w 2021 roku?

Zwiastun The Game Awards 2021

Na przystawkę przed The Game Awards 2021 organizatorzy udostępnili hype trailer. 2-minutowy zwiastun prezentuje głównie tytuły, które znalazły się wśród tegorocznych nominowanych. Ale jest też fragment Halo: Infinite, którego premiera 8 grudnia, a z tego powodu gra nie mogła powalczyć o nagrody w 2021 roku.

Poznajcie wyniki The Game Awards 2021.

Sting wystąpi podczas The Game Awards 2021

O rozmachu gali The Game Awards świadczy, że tegoroczną edycję uświetni występ Stinga. Muzyk znany z takich hitów jak Englishamn In New York, Every Breath You Take czy Shape of My Heart podczas TGA wykona utwór What Could Have Been. Kompozycja znana jest z serialu Arcane, produkcji Netfliksa oraz Riot Games. I nie jest to przypadek, w końcu Arcane oparty jest na jednej z najpopularniejszych gier w historii – League of Legends.