Turniej pierwiastek x. Zapisz swoją drużynę i dołączcie do rozgrywek w Rainbow Six Siege

Lubisz odczuwać prawdziwe, gamingowe emocje i masz swoją drużynę, z którą gracie w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege? W takim razie nie możesz przegapić ostatnich kwalifikacji do turnieju pierwiastek x w tej właśnie grze. Oczywiście jeśli staniesz na podium, nie odejdziesz z pustymi rękami. O szczegółach dowiesz się w tym artykule.

Turniej pierwiastek x – dołącz ze swoją drużyną i zgarnijcie nagrody

Zawsze marzyła Wam się kariera e-sportowców, jednak ciężko jest się wybić, biorąc udział w amatorskich ligach? Jeśli zajmiecie wysokie miejsce w turnieju pierwiastek x, macie szanse zostać zauważeni i trafić do grona profesjonalistów. Brzmi dobrze, prawda? Tym razem niezapomnianych emocji dostarczy gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, w której to będą odbywać się mecze.

Najbliższe, a zarazem ostatnie w tym roku kwalifikacje do turnieju odbędą się już za kilka dni. Dokładniej 27 listopada o godzinie 18:00. Pamiętajcie, że zapisy kończą się 15 minut przed startem wydarzenia, a do ćwierćfinałów będzie obowiązywał system Best of one (BO1), a następnie Best of three (BO3). Zapisywać można się na stronie ESL Play. Tam też zapoznacie się ze szczegółami.

Jaka jest pula nagród dla zwycięzców?

1 miejsce – 6 000 złotych

2 miejsce – 3 000 złotych

3 miejsce – 1 000 złotych

Mnóstwo pierwiastków świetnej zabawy

Nawet jeśli nie uda Wam się dojść do finału, to z pewnością przeżyjecie niezapomniane chwile i będziecie mogli lepiej przygotować się do rozgrywek w przyszłym roku. Do tej pory w pierwszej połowie turnieju wzięło udział blisko 2 000 graczy. Daje to 224 zespoły w League of Legends, 336 zawodników w Fortnite oraz 465 graczy w Valorancie podzielonych na 93 drużyny. Na zwycięzców kwalifikacji czeka wielki finał, który odbędzie się w Strefie Gracza x-kom, znajdującej się w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie.

Zwyciężaj z komputerem G4M3R i procesorami Intel

Twój komputer odmawia posłuszeństwa? Wejdź na wyższy level gamingu już dziś i zaopatrz się w odpowiedni komputer. Takim niewątpliwie jest niezwykle wydajny G4M3R – ta bestia będzie w stanie dotrzymać Ci kroku.

A może masz już wystarczająco dobry komputer, jednak jego słabym punktem jest niewystarczająca ilość mocy obliczeniowej? Żaden problem, już teraz możesz sprawdzić bogatą ofertę procesorów Intel Core i wybrać coś dla Ciebie. Dzięki nim, będziesz mógł cieszyć się wielogodzinną rozgrywką bez jakichkolwiek opóźnień, które wcześniej nie dość, że Cię irytowały, to jeszcze utrudniały zajmowanie najwyższych miejsc na podium.

Dołącz do turnieju pierwiastek x już teraz