Galaxy Buds+ zaprezentowane. Dowiedz się, za co pokochasz nowe słuchawki Samsung

Na pozór są identyczne i niczym nie odbiegają od ubiegłorocznej wersji Galaxy Buds. Jak jednak świat światem, pozory lubią mylić. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Okazuje się, że zaprezentowany wczoraj model Galaxy Buds + rzeczywiście ma do zaoferowania więcej niż jego zeszłoroczna wersja. Podsumujmy, czego możecie spodziewać się po najnowszych słuchawkach bezprzewodowych od Samsung.

Galaxy Buds+. Czas na nową generację słuchawek

Wczoraj, podczas konferencji Unpacked Samsunga, oprócz premierowych smartfonów Galaxy Z Flip oraz serii Galaxy S20, producent pokazał również odświeżoną generacje słuchawek bezprzewodowych – Galaxy Buds +. Ich konstrukcja i wygląd są niemal identyczne z modelem zeszłorocznym, a różnice widoczne są w zasadzie dopiero po bliższym kontakcie ze sprzętem.

Sasmung Galaxy Buds + białe specyfikacja Geex
źródło: Samsung

Specyfikacja Galaxy Buds+  

  • Łączność: Bluetooth 5.0
  • Bateria: 85 mAh/ 270 mAh etui ładujące
  • 2 dopracowane przetworniki dźwięku: woofer/tweeter
  • Mikrofony: łącznie 3 (2 zewnętrzne)
  • Głośniki: 2 sztuki AKG
  • Wersje kolorystyczne: białe, czarne, niebieskie

Zwiększona żywotność Galaxy Buds+

Najbardziej podkreślaną i jednocześnie najważniejszą zmianą (z punktu widzenia użytkownika słuchawek) jest zwiększenie pojemności akumulatora Galaxy Buds+. W premierowym modelu została ona rozszerzona z 58 mAh do aż 85 mAh.

Sasmung Galaxy Buds + etui czarne Geex
źródło: Samsung

W praktyce oznacza to, że nowe Samsung Galaxy Buds+ mogą wytrzymać aż do 11 godzin intensywnego użytkowania. Co więcej, dzięki dopracowanemu etui ładującemu, będzie można tę wartość wydłużyć nawet do 22 godzin. Imponujące, prawda? To jednak nie wszystko. Podkreślono również, że jeśli doszłoby do całkowitego rozładowania sprzętu, to zaledwie jedna minuta ładowania etui i słuchawek poprzez USB typu C zapewni aż kolejną godzinę (!) działania Galaxy Buds+.

Galaxy Buds+ gwarantują jeszcze lepszy dźwięk

Nowa edycja słuchawek true wireless od Samsung to również dopracowane, podwójne przetworniki dźwięku: woofer/tweeter. To właśnie one, według producenta, mają oferować lepszą jakość i większy poziom wierności dźwięku w stosunku do ubiegłorocznego modelu. Dla lepszego komfortu połączeń głosowych zadbano również o dwa zewnętrzne mikrofony. Łącznie mamy ich tu zatem aż trzy sztuki.

galaxy buds+ głośniki AKG Geex
źródło: Samsung

Szybkie strzały. Czym jeszcze imponują Galaxy Buds+?

  • Ciekawostką jest również skrót do szybkiego uruchamiania aplikacji muzycznej Spotify. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać lewą słuchawkę, aby muzyka z serwisu zaczęła być automatycznie odtwarzana za pośrednictwem Galaxy Buds+.
  • Słuchawki są kompatybilne również z urządzeniami spod szyldu Apple. Wystarczy połączyć je ze sprzętem za pomocą dedykowanej do tego aplikacji Galaxy Wearable.
  • Galaxy Buds+ możemy ładować bezprzewodowo, dzięki funkcji Wireless Power Share, która dostępna jest w Galaxy Z Flip oraz smartfonach serii Galaxy S20.
  • Cena Galaxy Buds+ wyniesie ok 149$. Ich wartość w złotówkach, na chwilę obecną, nie jest jeszcze znana. 

Galaxy Buds+ za darmo? To możliwe!

Zamówcie nowego Galaxy S20+ lub S20 Ultra już teraz i cieszcie się nim, jako jedni z pierwszych. Nowy smartfon Samsung Galaxy możecie odebrać już 10 marca, a do tego słuchawki Galaxy Buds+ otrzymacie w prezencie – zupełnie za darmo! *

*Przy zakupie Galaxy S20+ I S20 Ultra.

Poznajcie szczegóły przedsprzedaży serii Galaxy S20 w x-kom

Zobacz również: 


Źródło tekstu: samsung.com, theverge.com