Farming Simulator 22 – premiera, wymagania, gameplay, nowości. Wszystkie informacje o symulatorze

Kto z Was marzył kiedyś o prowadzeniu farmy? Już niebawem te rolnicze fantazje mogą się spełnić, ponieważ zbliża się premiera Farming Simulator 22. Ostatnia część gry pojawiła się prawie dwa lata temu, a to dało czas twórcom, by ulepszyć, i tak świetny już, symulator farmy. W nowej wersji gry pojawi się kilka nowości, a także rozbudowane zostaną elementy, które cieszyły graczy już wcześniej.

Farming Simulator 22 – data premiery

Premiera Farming Simulator 22 odbędzie się 22 listopada 2021 roku. W najnowszy symulator farmy zagramy na PC, konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra dostępna jest w przedsprzedaży w sklepie x-kom wraz z pakietem CLASS XERION SADDLE TRAC.

Poznajcie również przedpremierowe wrażenia z ogrywania Farming Simulator 22.

Farming Simulator 22 – trailer

Na przedsmak prawdziwych żniw, twórcy udostępnili prawie 3-minutowy trailer Farming Simulator 22:

Gameplay Farming Simulator 22

A oprócz trailera, bliżej możemy przyjrzeć się rozgrywce, dzięki półgodzinnemu gameplay’owi, który pojawił się przy okazji Farming Con 21:

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 22

Jeśli ktoś z Was planuje spędzić długie godziny z Farming Simulator 22 na PC, nie powinien szczególnie martwić się wymaganiami sprzętowymi. Z grą poradzą sobie nawet kilkuletnie komputery.

Farming Simulator 22 oparty jest na silniku GIANTS Engine 9 i obsługuje takie technologie, jak: DirectX 12, TAA, FidelityFX FSR.

Minimalne wymagania Farming Simulator 22

  • procesor Intel Core i5-3330 lub AMD FX-8320
  • karta graficzna GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 265
  • 8 GB pamięci RAM
  • 35 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • system Windows 10 64-bit

Zalecana konfiguracja sprzętowa dla Farming Simulator 22

  • procesor Intel i5-5675C lub AMD Ryzen 5 1600
  • karta graficzna GeForce GTX 1060 lub Radeon RX 570
  • 8 GB pamięci RAM
  • 35 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • system Windows 10 64-bit
maszyny w farming simulator 22

Co nowego w Farming Simulator 22?

Jednym z ciekawszych elementów wprowadzonych do Farming Simulator 22 mają być pory roku. Oprócz zmian wizualnych, jakie ta nowość doda do gry, będziemy mogli np. zdecydować, kiedy sadzić nasiona. Poprawią się też tekstury, które teraz bardziej realistycznie oddadzą skoszone zboże czy trawę.

Kolejną ważną nowością będzie możliwość uruchomienia własnych linii produkcyjnych. Przykładowo, jeśli zgromadzimy dużo zboża, bardziej opłacalne może być przerobienie go na mąkę i sprzedaż w takiej formie, lub nawet dalej – rozpoczęcie produkcji pieczywa. Podobnie może być z owocami, z których będziemy mogli zrobić soki.

Farming Simulator 22 będzie wyróżniać się także największą liczbą pojazdów i maszyn w historii gry. Ma ich być ponad 400, a ponadto z pewnością pojawią się kolejne w ramach dodatków. Dostępny będzie też tryb wieloosobowy dla maksymalnie 16 graczy. FS22 będzie wspierał crossplay. Dzięki temu zagramy również z tymi, którzy rolnicze królestwo budują na innych platformach.

Najnowszy Farming Simulator pozwoli zagłębić się każdemu w rolnictwo, hodowlę zwierząt i leśnictwo. A więc gotowi do bliskiego spotkania z naturą?