Crossover „Dragon Balla” i „PUBG MOBILE”

Dobra, a przynajmniej interesująca wiadomość dla (przynajmniej) dwóch grup fanów: tych lubiących słynne battle royale w wersji na smartfony oraz będących miłośnikami równie słynnej mangi i anime Akiry Toriyamy i Toyotarō. Szykuje się crossover tych dwóch światów. Co jak na razie wiemy o gamingowym spotkaniu „Dragon Balla” i „PUBG MOBILE”?

Co wiadomo o crossoverze Dragon Balla i PUBG MOBILE?

Jak na razie informacje są dość oszczędne. Wiemy, że do crossoveru dojdzie. Wiemy, że stanie się to w 2023 roku. I jak na razie to wszystko. Biorąc pod uwagę, że użyto logo serii Dragon Ball Super, a także, że zamieszczono plakat ze świeżego filmu Super Hero, można podejrzewać, że crossover będzie się wiązał z nowszymi dragonballowymi produkcjami.

Na marginesie można dodać, że ostatnie czasy to okres nieco większej obecności Dragon Balla w mediach. Poza wspomnianym filmem (który trafił także do kin w Polsce), bohaterowie Toriyamy i Toyotarō pojawili się także w Fortnicie. Zbliża się także premiera nowej gry w universum Smoczych Kul: asymetrycznego multiplayera Dragon Ball: The Breakers, w której można się wcielić m.in. w Bulmę i Oolonga, a także Freezera, Cella czy Buu.

Jak podobają Wam się te wieści?

Sprawdźcie też nasz przegląd najlepszych gier z serii Dragon Ball: „We Gotta Power!” Przypominamy gry „Dragon Ball

Źródło: Dragonworld – Świat Smoczych Kul, Dragon Ball Wiki