Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1 na Nintendo Switch dostępne od dziś!

Doom Eternal na konsoli Nintendo ukazało się pod koniec zeszłego roku, szybko stając się idealną propozycją do gry w podróży czy podczas dłuższego pobytu w jednym z domowych i intymnych pomieszczeń. A od dziś na Nintendo Switch zagramy też w jego samodzielny dodatek Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1.

Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1 do pobrania już teraz

Podstawowa wersja gry Doom Eternal ukazała się na Nintendo Switch w grudniu 2020 roku. Mało kto wtedy sądził, że tak względnie słaba konsola byłaby w stanie uciągnąć najnowszą odsłonę Dooma. Zrobiła tak z poprzednią, ale i Eternal w końcu trafił do oferty. A dziś na Nintendo Switch podczas E3 2021 ogłoszono jej rozszerzenie.

Już teraz, czyli od 15 czerwca 2021 roku, macie okazję kupić i pobrać Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1 na Nintendo Switch, i oczywiście w niego zagrać. Wystarczy, że wejdziecie do sklepu na swojej konsoli i odnajdziecie ten tytuł. Możliwością jest zakup albo części pierwszej, albo całego Expansion Pass, który zagwarantuje Wam obie. Z czego ta druga musi jeszcze nadejść.

Ale 1000 klatek na sekundę na Nintendo Switch to nie będzie

Nintendo Switch spisuje się zarówno jako konsola przenośna, jak i stacjonarna. Trzeba mieć jednak na uwadze, że gry na nią odstają oprawą audiowizualną od tych, które można zobaczyć na pozostałych platformach. A zatem nie liczmy na 1000 klatek na sekundę, jak w innym przypadku. Mimo to, jeżeli należymy do osób mobilnych, to Doom Eternal na Nintendo Switch może stać się naszą ulubioną wersją – u mnie tak było ze Skyrim.

Zobacz, w co można zagrać za darmo na Nintendo Switch:

Źródło: Nintendo Direct