Battlefield 6, a raczej Battlefield 2042 zaprezentowany. EA pokazało pierwszy trailer

Przecieków związanych z najnowszym Battlefieldem było w ostatnim czasie co niemiara. W końcu sprawy w swoje ręce wzięli twórcy gry i pokazali zwiastun ich najnowszego dzieła. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć i gra prezentuje się świetnie. Gotowi na poznanie nowego Battlefielda? Sprawdźcie trailer.

Battlefield 2042 z pierwszym trailerem

EA pochwaliło się w końcu zwiastunem najnowszego Battlefielda. Przecieki okazały się być prawdziwe i gra otrzyma nazwę Battlefield 2042. Sam trailer nie mówi o dokładnym czasie akcji gry, ale sugerując się tytułem, przeniesiemy się do roku 2042, kiedy to świat pogrążony jest wojną.

Zwiastun pokazuje wiele spektakularnych akcji – skoki spadochronowe, walkę wręcz, loty myśliwcami i helikopterami, psa robota, wystrzał rakiety w kosmos, czy kierowanie quadem. Najlepiej jednak prezentuje się nadciągający huragan i żołnierz, który ubrany w strój do latania, ratuje się przed śmiercią, fruwając w zabójczym wietrze.

Co tu dużo mówić – Battlefield 2042 prezentuje się świetnie, koniecznie zobaczcie trailer:

Battlefield 2042 – gameplay trailer

Ze zwiastuna dowiadujemy się również, że 13 czerwca EA planuje pokazać gameplay nowego Battlefielda. Będziemy mogli więc bliżej przyjrzeć się rozgrywce.

Premiera Battlefielda 2042 zaplanowana jest na październik 2021 roku. Gra trafi na PC oraz najnowsze konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Na szczęście nie zabraknie też wsparcia dla starszych konsol, a więc posiadacze Xbox One oraz PS4 również będą mogli cieszyć się najnowszym Battlefieldem.

Wszystkie informacje o Battlefield znajdziesz w tekście: Battlefield 6 – data premiery, screeny, informacje i przecieki. Co wiemy?

Źródło: YouTube

Sprawdź również komputery serii G4M3R, które pozwolą wydobyć maksimum z najnowszych gier: