Premiera iPhone 12 odbędzie się 30 września? Easter egg od Apple

Najbardziej emocjonująca tegoroczna premiera smartfona Apple dojdzie w końcu do skutku? Przecieki i plotki nie cichną od miesięcy. Wszyscy oczekiwali prezentacji iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro podczas internetowej konferencji 15 września. Tak się jednak nie stało, ale Apple zdradziło, kiedy odbędzie się kolejny event?

Wrześniowa konferencja Apple

Wczorajsza konferencja Apple przez wielu była wyczekiwana z wypiekami na twarzy. Gigant z Cupertino zaskoczył i potwierdzając wiele wcześniejszych przecieków i plotek na temat iPhone 12, nie zaprezentował najnowszego flagowca. Bohaterami show zostały smartwatche oraz iPady. 

Sprawdź relację z wczorajszej konferencji Apple

Easter egg od Apple — premiera iPhone 12 już 30 września?

Podczas wczorajszej prezentacji nowych iPad’ów, dokładnie w 44 minucie konferencji, na ekranie urządzenia została zaprezentowana funkcjonalność odpowiadająca za dodawania wydarzeń do kalendarza. Data, która pojawia się na wyświetlaczu, mówi o nowym wydarzeniu mającym odbyć się 30 września. Informacja ta może mieć ogromne znaczenie, bo jeśli obejrzymy dokładnie relację z wczoraj, wszystkie urządzenia pokazują aktualną datę, zgodną z momentem trwania konferencji.

Jeśli wierzyć dorocznej tradycji, do której Apple przyzwyczaiło klientów na całym świecie, nowy iPhone powinien zostać zaprezentowany we wrześniu. Jest to też jedyne urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka, którego jeszcze nie poznaliśmy w ramach dorocznych premier.

zapowiedź następnej konferencji apple

O możliwej dacie premiery iPhone 12 jako pierwsza informowała na swoim Twitterze Jenna Ezarik:

Kiedy iPhone 12?

W tej chwili pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie daty konferencji przez Apple, o czym poinformujemy natychmiastowo. Śledź nasz portal, aby być na bieżąco.

Źródła: twitter, apple