Easter egg w OnePlus 7 Pro. Niespodzianka ukryta w trybie gry

Kto choć raz w życiu nie chciał poczuć się jak Lara Croft i z entuzjazmem wykrzyknąć „aha!” po znalezieniu starożytnego artefaktu? Easter eggs ukrywane w grach nie są co prawda antycznymi posążkami, ale ich odkrywanie dostarcza nie mniej radości. Mistrzami w kamuflowaniu wiadomości byli ostatnio Redzi, którzy w praktycznie każdym materiale promującym Cyberpunk 2077 kodowali ukryte treści, dostarczając tym samym fanom mnóstwo frajdy. Taką formę zainteresowania użytkownika, okazało się, wykorzystał także producent flagowego smartfona – OnePlusa 7 Pro.

Chiński smartfon zaskakuje kolejny raz

OnePlus 7 Pro zawitał w tym roku na smartfonowych salonach i trzeba mu przyznać – zrobił niemałe wrażenie na wszystkich. Telefon wyposażony w potężne komponenty mógł stanąć w szranki z największymi graczami rynku mobile i wypaść na ich tle naprawdę obiecująco.

 OnePlus 7 Pro kusi bowiem dobrymi podzespołami, innowacyjnymi rozwiązaniami i świetnym systemem podanymi w konkurencyjnej cenie. Ponadto zapewnia niesamowite wrażenia w trakcie gry, które podbija Tryb Fnatic utworzony przy współpracy z e-sportowcami. Więcej informacji o tym smartfonie znajdziesz w Recenzja One Plus 7 Pro. Jeszcze jeden flagowiec na rynku?

Fnatic Mode z jajkiem niespodzianką

To właśnie we Fnatic Mode wszyscy użytkownicy OnePlusa 7 Pro mogą znaleźć małą „pisankę”. A są nią trzy dodatkowe tła, które możesz wgrać do swojej galerii tapet. Wystarczy tylko wejść do Ustawień, przejść do Narzędzi, a następnie do Trybu gry i Fnatic, którego ikonę znajdującą się u góry ekranu należy kliknąć 5 razy. 

Po tym wyświetli się okno tekstowe, w którym należy wpisać kod: alwaysfnatic. W ten sposób Easter egg zostaje odblokowany. Może nie jest to spektakularna niespodzianka, która odmieni Twoje życie, ale na pewno miły gest ze strony producentów OxygenOS. Dobrej zabawy.

easter egg one plus 7 pro
walpaper easter egg oneplus 7 pro
secret walpaper oneplus 7 pro

Źródło: IndiaToday, phone Arena