„Transformers: War for Cybertron: Kingdom” – trailer, premiera i inne informacje

Netfliksowe przygody Transformerów zmierzają do końca. Do sieci trafił trailer ostatniej części trylogii „Transformers: War for Cybertron”: „Kingdom”. Co pokazuje? I kiedy możemy spodziewać się domknięcia całości?

Poprzednie części Transformers: War for Cybertron na Netfliksie

Siege

Pierwsza część trylogii ukazała się w serwisie Netflix 30 lipca ubiegłego roku. Przedstawiła ona kluczową fazę wojny o wyniszczoną planetę Transformerów – Cybertron, którą Autoboty przegrywają. Na szczęście udaje im się zabrać ze swojego świata potężny artefakt – Wszechiskrę, którego poszukiwał przywódca Decepticonów – Megatron. Przyjaciele zostają rozdzieleni – część Autobotów opuszcza Cybertron, a pozostałe (w tym ukochana Optimusa Prime’a, Elita One), zostają walczyć z wrogiem.

Więcej na temat pierwszej części napisaliśmy w recenzji: Czy Transformery z Netfliksa dają radę?

Earthrise

Środkowy rozdział Transformers: War for Cybertron swoją premierę miał 30 grudnia. Tak jak poprzedni, składał się z sześciu epizodów. Po przygodach, które wiązały się między innymi z podróżą do Martwego Wszechświata oraz spotkaniem z przyszłym wcieleniem Megatrona – Galvatronem, Autoboty oraz Decepticony, które również opuściły Cybertron, rozbijają się na prehistorycznej Ziemi. Tu właśnie jest punkt wyjścia dla finału.

Transformers: War For Cybertron: Kingdom – co wiemy?

Trailer

Jak pokazuje opublikowany na kanale Netfliksa zwiastun, w Kingdom zobaczymy nie tylko znane twarze Autobotów i Decepctionów. Pojawią się także bohaterowie kontynuacji klasycznej serii Transformers  – G1, czyli Beast Wars (w Polsce bardziej znane jako Kosmiczne wojny) – Maximale i Predacony. Jeśli komuś brakowało Megatrona II albo chciał zobaczyć pościg powietrzny Laserbeaka za Airrazor, to może być usatysfakcjonowany.

Swoją drogą, nie jest to jedyny projekt Transformers z postaciami z Beast Wars. Rok temu zapowiadaliśmy powstanie filmu aktorskiego, a w tym otrzymaliśmy potwierdzenie, że takowy powstaje. Transformers: Rise of the Beasts ma mieć premierę 24 czerwca 2022 roku i być sequelem Bumblebee. Wiemy, że usłyszymy w nim Rona Perlmana, który wcieli się – już po raz drugi – w Optimusa Primala (obok Optimusa Prime’a, któremu głosu ma użyczyć weteran Peter Cullen).

Premiera

A kiedy będziemy mogli oglądać ostatnią część trylogii War for Cybertron? Na Netfliksie serial zadebiutuje w te wakacje, już 29 lipca. Póki co można tam oglądać poprzednie dwie części, a także pierwsze sezony wcześniejszych serii – Prime, Robots in Disguise oraz Cyberverse.

Polecane telewizory - nie tylko do seriali Netfliksa


Transformers w Strefie Fanów al.to

Miłośników wielkich robotów zapraszamy także do sklepu al.to, a konkretnie do Strefy Fanów. Znajdą tam figurki swoich ulubionych bohaterów – z serii War for Cybertron i nie tylko.


Źródło: Netflix, TFWiki.net