Znany YouTuber MrBeast odtworzy Squid Game w prawdziwym życiu

Serial „Squid Game” już od kilku tygodni jest tematem nr 1 w internecie i nic nie zapowiada, żeby w najbliższych dniach miało się to zmienić. Popularność produkcji na różne sposoby podsycają także liczni influencerzy. Teraz np. YouTuber i filantrop Jimmy Donaldson, znany w sieci jako MrBeast, chce naprawdę odtworzyć grę ze słynnego serialu Netfliksa „Squid Game”.

„Squid Game” w realu? 

Popularność nowego serialu Netfliksa Squid Game nie zna granic. Produkcja właśnie oficjalnie stała się najchętniej oglądanym serialem w historii platformy, pobijając tym samym dotychczasowy rekord Bridgertonów.

Sieć od paru tygodni nieustannie zalewana jest nowymi informacjami na temat serialu, memami stworzonymi na jego podstawie oraz teoriami widzów na temat fabuły i ukrytych w niej przekazów. Temat jest tak nośny, że nie mogli przejść obok niego także Ci, którzy na takich nośnych wydarzeniach budują swoją karierę, czyli influencerzy. Wśród nich popularny YouTuber MrBeast, który na swoim kanale TikTok ogłosił, że odtworzy prawdziwą wersję gry Squid, jeśli jego wideo uzyska 10 milionów polubień. Liczbę tę osiągnął zaledwie 13 godzin po opublikowaniu tej deklaracji.

@mrbeast

It’s in your hands tik tok

♬ Squid Game - Carrot

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób MrBeast chce odtworzyć Squid Game, ponieważ wiele gier, w które grali bohaterowie serialu, może być trudnych do odtworzenia. Nie wspominając już o jej zasadach, bo przypomnijmy, że w serialu przegrani zostali po prostu zabijani.

Jednak same gry mają dość prostą konstrukcję, bo są to przecież zabawy, które bohaterowie znają z dzieciństwa. Jeśli dołożyć do tego charakterystyczne, i robiące furorę w sieci, kombinezony, karabiny zamienić np. na paintball, a niektóre zasady nieco zmodyfikować, zapowiada się naprawdę dobra zabawa. Możemy spodziewać się, że już niedługo YouTuber podzieli się ze swoimi obserwatorami dokładniejszymi informacjami dotyczącymi jego planów i tego, o jaką wygraną będą walczyć uczestnicy gry.

Źródło: Netflix

MrBeast stał się popularny na YouTube dzięki wykonywaniu różnych szalonych wyzwań, które często obracają się wokół pieniędzy, co ma miejsce również w Squid Game. Są szanse, że influencer będzie chciał zrealizować swój pomysł jak najszybciej, w momencie, gdy o serialu jest wciąż bardzo głośno i kiedy będzie mógł zrobić to jako pierwszy. Zważając na ogromny hype na tę produkcję, problemu ze znalezieniem chętnych do udziału w grze też raczej mieć nie będzie.

________________________________________

Jeśli nie widzieliście jeszcze serialu Squid Game, bo nie macie wykupionej subskrypcji na platformie, sprawdźcie ceny pakietów Netflix w 2021 roku.