Oferta powitalna Disney Plus. Ile teraz za roczny abonament?

10 maja Disney Plus ruszył z ofertą powitalną dla polskich użytkowników. Dzięki niej osoby, które zarejestrują się do 14 czerwca, będą mogły zapłacić za roczny abomenty jak za 8 miesięcy Jak wyglądają szczegóły tej oferty i co mówi internet?

Jak wygląda oferta powitalna Disney Plus?

Zgodnie z informacją na stronie Disney Plus, w ofercie powitalnej za cały rok zapłacimy jak za osiem miesięcy. Czyli 229,90 zł. Wystarczy, że zarejestrujemy swój e-mail przed 14 czerwca tego roku. W ten dzień przyjdzie nam wiadomość z linkiem do oferty (do 24 godzin po rejestracji). Klikamy w link, uzupełniamy informacje dotyczące płatności i już możemy oglądać materiały na Disney Plus. Zapłacić w tej ofercie musimy między 14 a 26 czerwca 2022 roku.

Disney Plus oferta powitalna
Źródło: Disney Plus, Disney Plus Polska

Jak oferta powitalna Disney Plus jest komentowana?

Na publicznej grupie FB Disney Plus Polska pojawiły się pytania związane ofertą oraz nadejściem Disney Plus w Polsce. Między innymi na temat dostępności aplikacji Disney Plus na telewizorach. Według komentujących ma się ona pojawić dopiero w dniu premiery.

Pojawił się również głos, że oferta nie jest zbyt korzystna. Zwrócono jednak uwagę, że Netflix jest droższy, a HBO Max, pomimo podobnej ceny, ma słabą ofertę familijną. Pojawia się też kwestia subiektywności tego, co jest w VOD atrakcyjne. Dla jednych zawartość Disney Plus jest duża i znajdą coś dla siebie, dla innych – niezbyt.

Przy porównywaniu z Amazonem wskazano, że Prime Video to tylko jedno ze źródeł dochodu dla firmy. A także forma zachęty do częstszych zakupów. Według jednego z komentujących cena Disney Plus w Polsce jest bardziej pozytywna niż było to zakładane, przeliczając po cenach z innych regionów.

Zastanawiano się także, jak będzie wyglądała płatność w przyszłych latach. Tu trzeba poczekać na więcej oficjalnych informacji. Przypuszcza się jednak, że będzie to już 289,90 zł. Niektórzy wskazują też, że ciężko teraz wypowiadać się co do przyszłych cen za subskrypcję. Jeden z komentatorów zauważył też, że sugerując się zegarem na stronie Disney Plus usługa prawdopodobnie ruszy około 8-9 rano.

Pojawiły się też pytania, na ilu urządzeniach będzie można jednocześnie korzystać z usługi. Na jednym koncie ma działać siedem profili, a jednocześnie można oglądać na czterech urządzeniach. Wylicza się, że w przypadku czterech kont rocznie wyjdzie po 57,50 zł. Nawet gdy wykupi się abonament w Polsce, inny profil będzie mógł z niego korzystać w innym kraju.

Poruszono też kwestię różnic w bibliotece polskiego Disney Plus oraz w innych krajach europejskich. Wydaje się jednak – patrząc po ilości polskich  tłumaczeń – że nie będą one aż tak duże.

Na grupie zamieszczono także informację, że D+ na 2 kwietnia 2022 roku miał 137,7 milionów subskrybentów. To o 7,9 milionów więcej niż w zeszłym kwartale oraz o 33% więcej niż rok temu.

Zobaczcie też:

Jak Wam podoba się oferta powitalna Disney Plus? Jesteście nią zainteresowani? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: Disney Plus, Disney Plus Polska