„Nie czas umierać” – premiera w VOD nadejdzie… tylko kiedy?

Minęło już trochę czas od kinowej premiery najnowszego filmu o przygodach agenta 007. Fani, którzy nie załapali się na seans w kinie, albo chcą go sobie powtórzyć w warunkach domowych, mogą liczyć na nośniki fizyczne oraz serwisy streamingowe. Kiedy premiera „Nie czas umierać” on-line?

Nie czas umierać – premiera w streamingu za granicą

Fani Jamesa Bonda w USA, którzy chcą zobaczyć jak Daniel Craig żegna się z licencją na zabijanie, nie muszą dłużej czekać. Od dziś, to jest od 9 listopada, Nie czas umierać dostępny jest na platformach cyfrowych. Mowa o serwisach Apple, Amazona, a także Spectrum, Xfinity, DirecTV oraz Vudu. Użytkownicy mogą na 48 godzin wypożyczyć nowego Bonda w ramach  usługi premium video-on-demand (PVOD).

Nie czas umierać – premiera w VOD w Polsce

Póki co nie wiadomo, kiedy Nie czas umierać pojawi się w serwisach dostępnych w naszym kraju. Jak donosi portal naEKRANIE.pl, można się spodziewać, że już wkrótce poznamy daty premier Bonda na rynkach europejskich.

AKTUALIZACJA 13.12: Jak podaje portal Upflix, Nie czas umierać trafi niebawem na iTunes (oraz prawdopodobnie do innych platform VOD). Koszt filmu to 54,99 zł (zakup na własność). Dostępność od 16 grudnia (obecnie jest przedsprzedaż).

AKTUALIZACJA 27.12: Film dostępny jest także do kupienia w Chili (54,90 zł) oraz Rakuten (44, 99 zł).

AKTUALIZACJA 31.12: Film można także wypożyczać. Chili – 14,90 zł, iTunes – 14,99 zł, Player- 20 zł (stan na 9 marca – 18 zł), Rakuten – 14,99 zł, Canal Plus – 19,99 zł (stan na 9 marca  – 15,99 zł). Wszystkie informacje za portalem Upflix.
Nie czas umierać steelbook
Źródło: Best Buy

Nie czas umierać – premiera na nośnikach fizycznych

Choć niektórzy odesłali je już do lamusa, niektórzy kinomani nadal sięgają po nośniki fizyczne: płyty DVD czy Blu-ray i 4K UHD. Za granicą nowy Bond dostępny jest od  20 i 21 grudnia (pierwsza data dotyczy Wielkiej Brytanii, druga USA).

Obraz ma również swoje edycje specjalne. Jest to na przykład limitowany steelbook 4K UHD, w którym jest też kopia na Blu-ray’u i do wersji cyfrowej. A także zestaw z fotosami, modelem auta Aston Martin DB5 z certyfikatem reżysera Cary’ego Fukunagi i z filmem na Blu-ray’u, 4K UHD i w wersji cyfrowej.

AKTUALIZACJA 9.03:  Film jest od dziś dostępny w Polsce na Blu-ray oraz DVD. Jest także kolekcjonerskie wydanie Blu-ray (dwie płyty), 4K UHD Blu-ray oraz 4K UHD Blu-ray steelbook. Dystrybutor polski to Galapagos. 

Nie czas umierać kolekcjonerska dwa dyski Blu-ray
Źródło: Galapagos

Źródła: GameRant, naEKRANIE.pl, Variety, James Bond Team PL, Upflix.pl, DVDs Release Dates, Filmożercy, Best Buy, HD Report,  007.com, Amazon, Wikipedia, Upflix, Galapagos