Poznaj Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition i zabierz bohaterów Sonic 2: Szybki jak błyskawica do swojego domu

Koszulki, kubki, plakaty, etui na smartfony… W sklepach nie brakuje różnorakich filmowych gadżetów, ale przyznajmy – są już trochę oklepane. Dla filmożercy, który poszukuje czegoś naprawdę oryginalnego, powstał zestaw inteligentnego oświetlenia Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition. Dzięki niemu na ścianie rozbłysną bohaterowie filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Który z nich zagości u Ciebie?

Nanoleaf Shapes – rozświetl swoje mieszkanie bohaterami filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Co to jest Nanoleaf Shapes? To modułowy system inteligentnego oświetlenia, który składa się z paneli o różnych kształtach i rozmiarach. Możesz je dowolnie ze sobą łączyć i tworzyć kompozycje, które idealnie wpasują się w każde wnętrze. Panele oferują paletę ponad 16 milionów kolorów oraz regulację jasności, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, co chodzi Ci po głowie, łatwo zrealizujesz każdą artystyczną wizję, gdyż do montażu paneli świetlnych Nanoleaf wystarczy dołączona do zestawu taśma dwustronna.

A jeżeli chcesz ozdobić mieszkanie bohaterami filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica, wystarczy Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition. Dzięki jednemu zestawowi stworzysz wizerunek każdego z trzech głównych bohaterów filmu – Sonica, Knucklesa lub Tailsa. A jak masz zupełnie inny pomysł, daj popis swojej kreatywności i dowolnie łącz każdy z 32 paneli. Od abstrakcyjnych kształtów, po znane wizerunki – tylko od Twojej wyobraźni zależy to, co rozświetli Twoje mieszkanie.

Do tańca i do r…omantycznego wieczoru filmowego

Nanoleaf Shapes to sposób na niezapomniane wrażenia filmowe i muzyczne. Funkcja Screen Mirror synchronizuje kolory paneli z obrazem na ekranie, wypełniając barwami całe pomieszczenie. Tryb Rhythm natomiast zamieni Twój pokój w klub taneczny. Panele dynamicznie zareagują na odtwarzaną muzykę, a Twoje domówki staną się od teraz legendarne dzięki Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition.

Ponadto z funkcji Rhythm skorzystasz również podczas oglądania filmów. Włącz zatem Screen Mirror oraz Rhythm i znajdź się w centrum akcji na ekranie. Przekonaj się, jak ekscytującym doświadczeniem mogą być seanse filmowe w domu. Albo wzruszającym, jeżeli wybierzesz romantyczny wieczór z filmem we dwoje.

Nanoleaf Shapes na ścianie

Oświetlenie naprawdę smart, które obsłuży nawet laik

Oświetleniem Nanoleaf możesz zarządzać za pomocą dołączonego kontrolera lub aplikacji w telefonie. Możesz także skorzystać z asystentów głosowych – Siri, Alexy i asystenta Google lub po prostu obsłużyć oświetlenie dotykowo. Nie musisz zatem nawet sięgać po smartfona, aby szybko zmienić nastrój w pokoju.

Nanoleaf Shapes współpracuje także z większością popularnych systemów smart home, m.in. Apple HomeKit, Google Home i Samsung SmartThings. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił bohaterów filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica do swojego domu.

Nanoleaf Shapes – więcej, niż tylko ozdoba

Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition bowiem to nie tylko oryginalna ozdoba, ale po prostu funkcjonalny system oświetlenia, który precyzyjnie dopasujesz do swoich potrzeb. Skorzystasz z niego nawet jeżeli nie znasz się na technologii, gdyż jego obsługa jest dziecinnie prosta oraz intuicyjna. Natomiast dla technologicznego geeka zafascynowanego urządzeniami smart home to prawdziwa gratka, ponieważ możliwości konfiguracji oświetlenia są niemal nieskończone. Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition to także mnóstwo zabawy dla dzieci. 

Poznaj Nanoleaf Shapes Starter Kit – Sonic Limited Edition