Huawei Watch GT 3 Pro oficjalnie dostępny. Poznaj warianty, specyfikację i cenę nowego zegarka

Sektor wearables drży w posadach, a fani urządzeń ubieralnych z niecierpliwością zacierają ręce. Powód? Właśnie pojawił się nowy zegarek Huawei Watch GT 3 Pro w różnych wersjach. Jego specyfikacja i pozostałe atuty, wśród których na pierwszy plan wysuwają się funkcje health&fitness, zwiastują rewolucje wśród smartwatchy klasy premium. Sprawdźmy szczegóły.

Huawei Watch GT 3 Pro – warianty i cena  

Nadchodząca propozycja od Huawei to zegarek, który spodoba się wszystkim fanom urządzeń ubieralnych klasy premium. Na rynku polskim pojawi się on w różnych odsłonach, z których konsumenci będą mogli wybrać perełkę dla siebie.  

Jak widać powyższe opcje różnią się od siebie wielkością koperty oraz rodzajem paska – może on być wykonany ze skóry, tytanu lub tworzywa sztucznego. Bez względu na to, którą z powyższych opcji wybierzemy, jedno pozostaje takie samo. Huawei Watch GT 3 Pro w każdej wersji może pochwalić się korpusem, wykonanym w ceramicznej technologii high-tech  i tarczą z sztafirowanego szkła. 

Dodatkowo na froncie zegarka rozpościera się ekran AMOLED z opcją Always ON oraz fluorescencyjnymi  wskazówkami, które umożliwiają odczytanie godziny w każdych warunkach – również po zmroku. Z kolei obrotowa koronka 3D pozwala na intuicyjną nawigację oraz umożliwia powiększanie najważniejszych informacji. 

Takie połączenie daje pewność, że urządzenie genialnie łączy sposób łączy sportowy charakter z biznesową elegancją. 

fot. Huawei

Możliwości Huawei Watch GT 3 Pro

Wygląd i budowa Huawei Watch GT 3 Pro nie są jedynymi atutami nowego zegarka. Może on pochwalić się także całkiem dobrymi parametrami, w tym m.in. 2 GB pamięci RAM w połączeniu z 32 GB pamięci wewnętrznej, oraz obsługą Bluetooth 5.2. 

Co więcej, Huawei Watch GT 3 Pro ma tak dopasowane oprogramowanie i baterię, że chiński producent obiecuje pracę nawet do dwóch tygodni na jednym doładowaniu. W razie potrzeby jednak, można go ładować superszybkim ładowaniem, albo indukcyjnie. 

Ponadto na spodzie korpusu Huawei Watch GT 3 Pro umieszczono aż  8 czujników, które kontrolują pracę organizmu. Mowa m.in. o pomiarze tętna, snu, temperatury ciała oraz natlenienia krwi (SpO2). W ten sposób nowy zegarek chińskiej marki w praktyce wspiera zdrowy styl życia i daje wygodną możliwość jego kontrolowania. 

Oprócz tego Huawei Watch GT 3 Pro oferuje ponad 100 trybów sportowych dla aktywnych fizycznie użytkowników, w tym dość rzadko spotykane dyscypliny, jak np. golf czy nurkowanie . A przy każdym z nich, w ruch wchodzi tzw. wskaźnik zdolności biegowych, który na bieżąco uświadamia użytkownika o najważniejszych informacjach, dotyczących treningu, w tym m.in.: tętnie, tempie, dystansie oraz czasie i częstotliwości konkretnej aktywności. Miłośnicy sportów outdoorowych docenią z pewnością wbudowany w zegarek GPS. Zegarek automatycznie wykryje też aktywność/ odpoczynek. 

Ale to nie wszystko.  Dzięki zaimplementowanemu w Watch GT 3 Pro modułowi LTE, możemy też za jego pomocą przeprowadzać rozmowy i sprawdzać wiadomości. Nowy sprzęt Huawei pozwoli także na sterowanie migawką aparatu oraz muzyką w połączonym ze sobą smartfonie. Posiada też mapy i w razie potrzeby skutecznie nawiguje użytkownika oraz informuje o zmianach pogody.  

HUAWEI WATCH GT 3 Pro
fot. Huawei