Amazfit został patronem Escape from Alcatraz Triathlon i wydał na tę okazję smartwatch Amazfit T-Rex 2

Amazfit to jeden z najpopularniejszych dostawców urządzeń, które motywują do zdrowego i aktywnego trybu życia. Nic więc dziwnego, że submarka Xiaomi postanowiła zostać sponsorem outdoorowych smartwatchy, które wesprą uczestników słynnego Escape from Alcatraz Triathlon. Ba! Wydała na tę okazję nawet specjalnie dopracowany model ze swojej najbardziej wytrzymałej linii. Sprawdź, co oferuje Amazfit T-Rex 2, oraz przekonaj się, jak zapowiada się ta sportowa współpraca.

Amazfit T-Rex 2 – zegarek, który zadedykowano zawodnikom EFAT

Odświeżona wersja smartwatchy do zadań specjalnych Amazfit T-Rex 2 z założenia ma pomóc zawodnikom EFAT śledzić ich indywidualne wyniki treningowe i wskaźniki zdrowotne – zarówno podczas popularnego turnieju sportowego, jak i poza nim.

Smartwatche, o których mowa, mogą pochwalić się przede wszystkim niezwykle precyzyjnym pozycjonowaniem dwuzakresowym, które zawdzięczają aż 5 satelitom. Co więcej, marka Amazfit gwarantuje, że niniejsze zegarki wytrzymają 24 dni na jednym ładowaniu, a to świadczy, że żywotność baterii jest wystarczająco mocna, aby przetrwać nawet najcięższe przygody. Trzeba tu też podkreślić niebywałą wytrzymałość klasy wojskowej, umiejętność działania w bardzo niskich temperaturach –  nawet do -30 ℃, oraz wodoodporność na poziomie 10 ATM.

Co jeszcze oferują ulepszone zegarki Amazfit T-Rex 2 dla EFAT? Znajdziemy w nich ponad 150 trybów sportowych (w tym naturalnie triathlon) oraz zaawansowane czujniki umożliwiające wszechstronne monitorowanie stanu zdrowia. Wszystko to, mówiąc najprościej, ma zapewnić zawodnikom pełną gamę niezbędnych informacji – podczas pływania, jazdy na rowerze i biegania. Co ciekawe, znalazł się tu również specyficzny sposób na import tras i nawigacja w czasie rzeczywistym. Ta ostatnia jest kluczowa dla triathlonistów, bo pozwala śledzić ich postępy podczas konkursu bezpośrednio z poziomu nadgarstka.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić na pokład Amazfit, lidera w dziedzinie projektowania i osiągów sportowych urządzeń do noszenia, jako naszego oficjalnego sponsora outdoorowych smartwatchów. Zaangażowanie Amazfit w zapewnianie sportowcom technologii, umożliwiającej osiągnięcie najlepszych wyników, jest zgodne ze stylem życia uczestników Escape From Alcatraz
Jennifer Lau
wiceprezes IMG Action Sports Events
Amazfit T-Rex 2 Escape from Alcatraz Triathlon
fot. prnewswire.com

Sprawdź zegarki z linii Amazfit T-Rex dostępne w x-kom:


Czym jest Escape from Alcatraz Triathlon?

EFAT odbywa sie od 1981 roku w San Francisco. Turniej ten polega na trzech kluczowych konkurencjach, w których triathloniści przepływają 1,5-milowy odcinek z wyspy Alcatraz do linii brzegowej San Francisco, następnie odbywają 18-milową przejażdżkę rowerową po wzgórzach do parku Golden Gate i na koniec pokonują 8-milową trasę biegnącą do Baker Beach i w górę Sand Ladder. Jest to jeden z najpopularniejszych eventów tego rodzaju, na który zjeżdżają się najlepsi sportowcy świata. W 2022 roku jego początek przypada na niedzielę 5 czerwca. 

Co ważne, oprócz udostępnienia zegarkaT-Rex 2, Amazfit zapowiedział, że jego przedstawiciele będą mieli własne stoisko na EFAT. Oznacza to, że w dniach 4 i 5 czerwca 2022 będą dostępni dla wszystkich uczestników i gości wydarzenia, aby edukować ich na temat produktów wearables, które łączą zdrowie z technologią. 

Jesteśmy dumni, że możemy sponsorować jeden z najbardziej oczekiwanych konkursów w Ameryce. Nawiązując współpracę z EFAT, mamy nadzieję zapewnić lepsze wrażenia użytkowników szerszemu gronu odbiorców i wspierać nie tylko amatorów entuzjastów sportu, ale także profesjonalnych sportowców z najbardziej zaawansowanymi produktami marki.
Bin Fan
wiceprezes Amazfit
Amazfit T-Rex 2 Escape from Alcatraz Triathlon
Źródło: prnewswire.com, escapealcatraztri.com