Zwycięskie produkty Xiaomi z Tech Awards 2019 – czy znasz je wszystkie?

Od przyznania Tech Awards za rok 2019 upłynęło już wprawdzie nieco czasu, ale to nic. O sukcesach zawsze warto przypominać, a taki odniosło w ramach tego plebiscytu Xiaomi. Chiński producent zgarnął wówczas aż cztery nagrody. Dwie przyznane zostały smartfonom, dwie gadżetom. O jakie produkty i modele konkretnie chodzi i dlaczego warto pamiętać o nich na początku A.D. 2020?

Xiaomi Mi 9T Pro, czyli król średniopółkowców

Smartfon ten pochwalono m.in. za ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 855. Jest on bardzo wydajny (wręcz na miarę flagowca), a przez to świetnie nadaje się to multitaskingu czy mobilnego gamingu. W Xiaomi Mi 9T Pro doceniono również potrójny aparat z matrycą główną 48 Mpix, kamerą szerokokątną 13 Mpix oraz teleobiektyw 8 Mpix z 10-krotnym zoomem. A także elegancką obudowę z nowoczesnym rozwiązaniem w postaci wysuwanej kamery selfie 20 Mpix, pojemną baterię 4000 mAh czy AMOLED-owy ekran 6,39 cala, w którym nie uświadczmy notcha.

xiaomi mi 9t pro
Źródło: Xiaomi

Wiele z tych pochwał pokrywa się z opiniami Klientów sklepu x-kom, którzy mogliby dołożyć także dobry stosunek ceny do jakości.

Xiaomi Redmi Note 7 – najlepszy wśród budżetowców

Na TechAwards 2019 smartfony Xiaomi rządziły także w klasie ekonomicznej. Xiaomi Redmi Note 7 zebrał pochwały za stosunek ceny do oferowanych możliwości, a także obecne w nim podzespoły. Czyli za ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 660, baterię 4000 mAh, jak również główną matrycę podwójnego aparatu. A jeśli o nim mowa, to przypomnieć trzeba, że Redmi Note 7 zawędrował aż do stratosfery, gdzie wykonał kilka zdjęć ziemskiego globu.

xiaomi redmi note 7
Źródło: Xiaomi

Czytając opinie Klientów x-kom wśród pozytywów można wymienić również szybki i czuły czytnik linii papilarnych, a także to, jak Xiaomi Redmi Note 7 leży w dłoni. Ze smartfonem tym nieco czasu spędziła nasza Anita i podzieliła się swoimi wrażeniami w recenzji.

Xiaomi MiJia M365 Pro, czyli czym jeżdżą zawodowcy

Przeskakujemy do podkategorii „Urządzenie transportu” osobistego, gdzie laureatką została hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 Pro. To, co zostało szczególnie docenione w jej przypadku, to bateria, pozwalająca przejechać nawet do 45 km na jednym ładowaniu. Pochwalono też łączność z aplikacją, która umożliwia spersonalizowanie tryb jazdy, dodatkowe funkcje (tryby jazdy i prędkościomierza) oraz ulepszoną, w pełni składaną konstrukcję pojazdu.

xiaomi mija m365 pro
Źródło: Xiaomi

Raz jeszcze sprawdzamy opinie Klientów x-kom. A tam również można znaleźć pozytywne opinie dotyczące wykonania oraz korzystania z MiJia M365 Pro podczas pokonywania miejskiej dżungli i podróżowania do pracy czy szkoły.

Xiaomi Mi Band 4 – inteligentny sojusznik

Ostatni z nagrodzonych produktów Xiaomi to również zwycięzca z kategorii gadżetowej. Za najlepszy smartwatch minionego roku głosujący w Tech Awards uznali Xiaomi Mi Band 4. W jego przypadku uwagę zwrócono na w pełni dotykowy, kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95, rozbudowaną funkcjonalność (np. sterowanie muzyką słuchaną na smartfonie) oraz wytrzymałość czy zdolność do pracy do 20 dni na jednym ładowaniu.

prezent dla sportowca podróżnika inspiracje geex
Źródło: Xiaomi
Komentujący na stronie x-kom również docenili Mi Band 4, nazywając ją genialną czy świetną. Także to urządzenie od Xiaomi trafiło w ręce Anity, która przygotowała jego recenzję.

Pozostaje życzyć Xiaomi powodzenia na tegorocznych Tech Awards i czekać na dostępność kolejnych sprzętów i akcesoriów, które, być może, zostaną nagrodzone w plebiscycie.

Źródła: Mi-Home.pl. Tech Awards