Złota Lara Croft w Fortnite? Dowiedz się jak zdobyć nową skórkę bohaterki Tomb Raidera

I wchodzi ona, cała na złoto! Rozdział 2, Battle Pass sezonu 6 w Fortnite kolejny raz zaskakuje. Było już wiele skórek Panny Croft, ale nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Z jakiej okazji powstała nowa skórka i w jaki sposób możesz ją dostać? Sprawdź nasz przewodnik i zatop się w złocie!

Jak zdobyć nową, złotą skórkę Lary Croft ?

Odwiedź Isla Nublada, aby znaleźć Orelię

Aktualizacja wprowadziła do Fortnite nową wyspę o nazwie Isla Nublada. Położona została na południe od Flush Factory. Ten mały obszar ma własnego NPC (postać niezależna) i zestaw ruin. Nowy NPC o imieniu Orelia nie jest aż tak ważny w tej konkretnej misji. Złoty karabin szturmowy SCAR, którego strzeże Orelia jest ważny, ponieważ jest potrzebny do odblokowania złotej rocznicowej skórki Lary. Pamiętaj, żeby przed zaczęciem misji najpierw założyć podstawową skórkę Lary Croft.

Lara Croft Orelia Fortnite
źródło: fortnitetracker.com

Podnieś złoty SCAR

Zanurkuj na Isla Nublada i odzyskaj złoty SCAR. Pierwsza przeszkoda to pokonanie graczy. Tylko jedna osoba na mecz może odebrać SCAR. Zabicie osoby, która go podniesie, a potem zabranie broni dla siebie, nie działa. Zalecamy, abyś zrobił to w trybie Team Rumble. Im mniej graczy, z którymi rywalizujesz, tym większe masz szanse na zdobycie pierwszego miejsca.

Lara Croft na wyspie w grze
źródło: gfinityesports.com

Załóż złotą skórkę Lary Croft

Gdy pokonasz przeciwników i zdobędziesz złoty SCAR, będziesz mógł założyć złotą skórkę Lary Croft. Jedyne, co musisz zrobić, to udać się do szafki, wybrać postać Lary, a następnie wybrać złoty alternatywny styl.

Dlaczego Lara Croft jest cała w złocie?

Ciężko stwierdzić czy Larę Croft ugościł w końcu dotyk Midasa, czy po prostu zbyt dużo czasu poświęciła na przeszukiwaniu jego pałacu ze złotymi artefaktami w grze Tomb Raider Anniversary. Może jedno i drugie. To, co z pewnością teraz mogę stwierdzić to, że styl skórki jest złoty, ponieważ świętuje złotą rocznicę serii gier.

Tomb Raider Anniversary
źródło: deviant.art.com

Złoty styl będzie też nostalgiczną chwilą dla fanów oryginalnej postaci Midasa z Fortnite z przeszłości. Na szczęście odblokowanie go również nie należy do trudnych.

Fortnite Rozdział 2, sezon 6 dobiega końca w przyszłym miesiącu. Jest bardzo prawdopodobne, że zobaczysz jeszcze więcej specjalnych skórek i wyzwań.