Fortnite – V-dolce za darmo. Jak zdobyć?

Trudno uniknąć takiego pytania co do płatnej waluty w grze online. Odpowiadając prosto z mostu: V-dolce do Fortnite, tak, można też zdobyć za darmo. Jednak musisz spełniać pewien warunek do ich otrzymania. A na pewno przestać ufać generatorom i innym tego typu oszustwom – nie działają.

Darmowe V-dolce w Fortnite – czy to możliwe?

Jeszcze jak! Samo Epic Games pozwala na zdobycie V-dolców za darmo. W sumie jest na to kilka sposobów, a wszystkie z nich opiszę poniżej. Niestety wymagają czegoś, przez co nowi gracze nie mają na nie absolutnie żadnych szans. Chyba że wychodzącym niesamowicie wysokim kosztem, przy którym dodatkowo nie ma gwarancji, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Więcej dobroci w Fortnite za darmo:

Generator V-dolców? Uważaj na oszustwa

Niestety przeglądając internet możesz również natrafić na oszustwa, które – jak przynajmniej twierdzą ich twórcy – miałyby dodać darmowe V-dolce do Twojego konta. Jednak w takim wypadku nie Ty oszukasz system, a samemu zostaniesz oszukanym. I mowa tutaj o wszystkich generatorach V-dolców. Unikaj podejrzanych stron, gdyż mogą wyłudzić Twoje dane do konta w Fortnite i w innych miejscach.

generator v-dolców do fortnite
Generator V-dolców? Nie daj się namówić na podawanie swoich danych czy numeru telefonicznego

Oto sposoby, jak zdobyć w Fortnite V-dolce za darmo

W Fortnite istnieje aż 6 sposobów na to, aby zdobyć V-dolce za darmo. W tym celu jednak musisz spełnić jeden jedyny warunek – być Fundatorem.

Niżej wymienione sposoby dotyczą Fortnite: Ratowanie Świata. Zdobyte V-dolce przechodzą także na Battle Royale.

  1. Dzienne zadania – oferujące od 50 do 100 V-dolców za ich wykonanie.
  2. Nagrody za logowanie – aż 10,000 V-dolców za codzienne logowanie przez 336 dni.
  3. Misje ograniczone czasowo – te związane z minibossami.
  4. Główna linia fabularna – podzielona na 4 różne regiony.
  5. Zadania poboczne – odblokowywane wraz z postępem.
  6. Wydarzenia – jak na przykład z okazji Halloween.


Osoby nie będące Fundatorami, zamiast V-dolców otrzymają talony rentgenowskie. Te z kolei można wydać na lamy rentgenowskie. Niestety nic, co zadowoliłoby graczy Fortnite BR.

Jak zostać Fundatorem?

Oficjalnie zostanie Fundatorem nie jest już możliwe. Fundator to gracz, który zdecydował się zakupić Fortnite: Ratowanie Świata jeszcze przed wyjściem trybu z wczesnego dostępu.

główna grafika fortnite ratowanie świata
A w Fortnite: Ratowanie Świata warto zagrać

W sieci odnajdziesz aukcje lub oferty sprzedażowe kont z pakietami Fundatora. Jednak ich sprzedaż jest wbrew polityce Epic Games. Oznacza to, że po zakupie takiego konta może ono zostać zablokowane przez twórców Fortnite.

Oprócz tego zdarzają się jeszcze niewykorzystane kody np. z pakietu Fortnite Eon, które podobnie przyznawały tytuł Fundatora. Ale to zakup od osoby prywatnej i cenowo zaczynający się od kilkuset złotych – nie jest to bezpieczne i możesz paść ofiarą oszustwa.

źródło: epicgames.com