Ariana Grande i Lady Gaga w Fortnite? Nowe przecieki i informacje

Rozdział 2, sezon 6 gry Fortnite jest już oficjalnie w pełnym rozkwicie. Po niesamowitych koncertach Travisa Scotta i Marshmello przyszedł czas na największe popowe gwiazdy XXI wieku. Mowa o Arianie Grande i Lady Gadze, które według doniesień miałyby zagrać w osławionej grze. Czy informacje się potwierdzą i koncerty się odbędą? Sprawdź najświeższe przecieki i informacje.

Ariana Grande i Lady Gaga w Fortnite. O co chodzi?

Gra Fortnite zasłynęła przede wszystkim z powodu stale rozwijającego się podejścia twórców do fabuły. Możesz w niej spotkać mnóstwo crossoverów i epizodów z wieloma popularnymi postaciami ze świata rzeczywistego. Seria nowych dokumentów, które zostały ujawnione w wyniku toczącej się sprawy sądowej między Epic Games i Apple, rzuciła światło na niektóre inne crossovery, które były rozważane w grze. Część prezentacji ujawnia plany Fortnite dotyczące włączenia do gry głównego koncertu „gwiazdy popu”. W późniejszym czasie powstały grafiki, które ujawniły, że Ariana Grande i Lady Gaga były rozważane jako opcje.

Ariana Grande koncert w Fortnite
źródło: boop.pl

Koncert Ariany Grande i Lady Gagi. Kiedy możesz się go spodziewać?

Dokument, który wydaje się pochodzić z czerwca ubiegłego roku, przewiduje datę koncertu Ariany Grande na październik, a Lady Gagi na grudzień. Niekoniecznie jednak oznacza to, że wkrótce zobaczymy gwiazdy pop w świecie Fortnite. Koncert na żywo nawet w postaci wirtualnej Ariany Grande może okazać się jednak niesamowitą możliwością dla jej polskich fanów. Artystka wielokrotnie rezygnowała z występów w Polsce, przez co arianators byli bardzo zawiedzeni jej postawą. Mamy więc szczerą nadzieję, że firma Epic Games rozważy podjęcie się tej inicjatywy i którykolwiek z koncertów odbędzie się, nawet w późniejszym terminie.

Lady Gaga kocert Fortnite
źródło: ladygaganow.net

Jakie inne gwiazdy znajdują się w planach gry Fortnite?

Prezentacja została również wypełniona innymi, bardzo możliwymi crossoverami, które jeszcze nie nadeszły. Do nich między innymi należą:

  • Samus,
  • Naruto,
  • LeBron James,
  • Dwayne „The Rock” Johnson,
  • Escape from New York’s Snake Plissken,
  • Die Hard’s John McClane,
  • The Bride z Kill Bill.

Funkcja Party Royale w grze zawiera występy wideo Steve’a Aoki, deadmau5, Diplo, Jordana Fishera i Noah Cyrusa. Największym widowiskiem gry Fortnite z pewnością do tej pory okazały się koncerty Travisa Scotta i Marshmello. Czy Ariana Grande i Lady Gaga zostałyby równie ciepło przyjęte wśród fanów Fortnite? Miejmy nadzieję, że będziemy w stanie się o tym szybko przekonać.