Xbox Game Pass: co nowego w marcu 2024?

Xbox Game Pass, popularna usługa subskrypcyjna od Microsoftu, nie przestaje zaskakiwać swoich użytkowników nowymi tytułami. Marzec 2024 roku zapowiada się równie interesująco, z kilkoma gorącymi premierami (i jedną diabelsko gorącą), które z pewnością przyciągną uwagę graczy. Oto co wiemy na ten moment o nadchodzących grach w Xbox Game Pass.

MLB The Show 24 – premiera 19 Marca

MLB The Show 24 wprowadzi na boisko baseballowe nową energię już 19 marca. Biorąc pod uwagę, że poprzednie gry z serii MLB The Show opuszczały Game Pass wraz z premierą nowej odsłony, możemy przypuszczać, że MLB The Show 23 również opuści usługę w marcu 2024.

Lightyear Frontier – premiera 19 Marca

Po początkowym opóźnieniu Lightyear Frontier zadebiutuje w Game Pass jako wczesny dostęp 19 marca. Tytuł przeniesie graczy na obcą planetę, gdzie czekać będą na nich: uprawa, rzemiosło, eksploracja, budowanie bazy i więcej. Dodatkowym wyzwaniem będzie nauka o lokalnej florze i faunie oraz dbanie o ekosystem.

Open Roads – premiera 28 Marca

Przygodowa gra narracyjna Open Roads, której premiera została opóźniona z lutego, trafi do Game Pass 28 marca. Opowieść o Tess Devine i jej matce Opal, które odkrywają sekrety mrocznej przeszłości rodzinnej, z pewnością przyciągnie fanów głębokich historii.

Diablo IV – premiera 28 Marca

Diablo IV to niespodzianka dla subskrybentów Game Pass w marcu. Ogłoszenie o dodaniu gry do usługi nastąpiło podczas aktualizacji biznesowej Xbox, inaugurując tym samym obecność Activision Blizzard w serwisie. Diablo IV, które zadebiutowało w zeszłym roku, już zdobyło miejsce na liście najlepszych RPG na Xbox, więc z pewnością warto będzie je wypróbować.

Przeczytaj również:

Co więcej?

To tylko część gier, które zadebiutują w Xbox Game Pass w marcu 2024, ale możemy spodziewać się więcej ogłoszeń w najbliższym czasie. Warto również śledzić ekskluzywne tytuły Xbox na 2024 rok i później.