Windows 11 w sercu Warszawy. Zobacz monumentalną projekcję

5 października, Hotel Intercontinental w Warszawie, godzina 20:00. Gdy zapadł już zmrok, na ścianie hotelu pojawiła się animacja. Szczególna animacja, informująca o premierze najnowszej odsłony systemu operacyjnego Microsoft – Windowsa 11. Co przedstawiał film? Sam zobacz.

Projekcja na miarę premiery

Windows 11 to jeden z tych produktów, który wpływa na pracę i na codzienność milionów ludzi na całym świecie. Z systemu operacyjnego Microsoft korzysta olbrzymia większość Polaków, wykonując z nim codzienne obowiązki, surfując w sieci, grając, komunikując się i odpoczywając przy filmach albo serialach.

x-kom Microsoft Windows 11

Windows 10 zdobył uznanie użytkowników, ale teraz czas na Windows 11. Nowy, ulepszony system operacyjny, który trafił już do pierwszych urządzeń, między innymi do Microsoft Surface Go 3.

x-kom Microsoft Windows 11

Animacja wyświetlana na ścianie hotelu Intercontinental obrazowała możliwości Windowsa 11. Na animacji uwieczniono odświeżony interfejs aplikacji oraz informacje, jakie narzędzia oferuje premierowa odsłona. Projekcja wystartowała punktualnie o 20:00 i trwała do północy, by powrócić w środę i we czwartek.

x-kom Microsoft Windows 11

Współpraca x-komu z Microsoftem

Ten monumentalny projekt powstał we współpracy firmy Microsoft z x-komem.