Urządzenia Razer będą kompatybilne z Xbox Series X

Marka Razer poinformowała, że wiele z ich produktów będzie kompatybilnych z konsolami Xbox Series X oraz S zaraz po listopadowej premierze. Sprawdź jakie sprzęty Razer będą zgodne z najnowszymi konsolami.

Razer for Xbox

Linia peryferii Razer dla Xboxa szybko podbiła serca fanów marki. Wielu konsolowców na dobre porzuciło pady i zestawy słuchawkowe dodawane do z konsoli lub sprzedawane oddzielnie przez Microsoft. Zrobili to na rzecz funkcjonalnych, wysokiej jakości produktów z trzygłowym wężem w logo.

Do teraz byliśmy trzymani w napięciu i nie mieliśmy pewności, czy akcesoria Razer będą kompatybilne z najnowszym Xboxem. Teraz możemy odetchnąć z ulgą, bo jak dowiadujemy się z informacji prasowej Razer, do konsoli najnowszej generacji podłączymy większość obecne i przyszłych zewnętrzne peryferii do grania.

Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym produktom, które wyróżniają się w swoich kategoriach.

Razer Nari Ultimate. Usłysz przeciwnika, zanim on usłyszy Ciebie

Te bezprzewodowe słuchawki wyposażone są w dynamiczne sprzężenie zwrotne Razer HyperSense. W dodatku ruchome nauszniki wypełnione żelowym środkiem chłodzącym zapewniają komfort przy wielogodzinnym graniu przed konsolą. Realistyczny dźwięk przestrzenny pobudzi wszystkie Twoje zmysły.

Razer Nari Ultimate wygląd

Usłyszysz także każdy drobny dźwięk wydobywający się z otoczenia. Natomiast dzięki doskonałej izolacja głosu będziesz słyszany przez swój team nawet w najbardziej zaciętej rywalizacji. Zestaw słuchawkowy pozwala na bezpośrednie połączenie z konsolą, co jest gwarancją niskich opóźnienień. Maksymalny zasięg Razer Nari Ultimate wynosi 12 metrów.

Razer Wolverine Ultimate. Maksymalna kontrola w Twoich dłoniach

Szukasz pada, do którego nie będziesz musiał się dostosowywać? Razer Wolverine Ultimate podporządkuje się Tobie. Dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracji sprosta on Twoim potrzebom. Posiada m.in. szereg programowalnych przycisków i spustów, wymienne gałki i dwa wymienne krzyżaki, które pozwalają dostosować kontroler do kształtu dłoni.

Z Wolverine Ultimate dostosujesz wysokość i kształt gałek do własnych preferencji, a dolny panel kontrolny pozwoli Ci np. szybko wyciszyć dźwięk bądź mikrofon. Dodatkowo podświetlenie Razer Chroma zapewni świetny, elegancki wygląd urządzenia.


Razer Atrox Arcade Stick

Chcesz się przenieść do oldschoolowych czasów, kiedy zamiast konsoli grało się na wielkich urządzeniach w salonach gier? Żaden problem, bowiem Razer zaprojektował przenośną wersję takiego oto kontrolera. W jednej ręce możesz trzymać joystick, a w drugiej sterować przyciskami i rozkoszować się kolejnymi etapami swojej ulubionej arcade’ówki.

Razer Atrox Arcade Stick wygląd

Razer Atrox Arcade Stick korzysta z najwyższej klasy podzespołów Sanwa, natomiast wszystkie przyciski są w pełni konfigurowalne. Precyzyjny 8-kierunkowy joystick jest wysoce responsywny, więc wszystkie Twoje ruchy będą niezwykle dokładne.

Jakie produkty Razer będą kompatybilne z Xbox Series X i S w dniu premiery?

  • Razer Nari Ultimate Designed for Xbox
  • Razer Wolverine Ultimate
  • Razer Wolverine Tournament Edition
  • Razer Atrox Designed for Xbox arcade stick
  • Razer Thresher Designed for Xbox
  • Razer Turret Designed for Xbox

Sprawdź wirtualne biurko Razer

Zobacz kultowe flagowce Razer w wersji bezprzewodowej