Ubisoft Forward na E3 2021. Pokaz Far Cry 6 i innych gier firmy

Ubisoft podzieliło się z graczami harmonogramem na nadciągające targi E3 2021. Ubisoft Forward – bo tak w zasadzie nazywa się pokaz – rozpocznie się wieczorem 12 czerwca i przedstawi nam najświeższe informacje na temat wydanych gier firmy, ale również tych, których premiera dopiero nadejdzie. W tym między innymi bardzo oczekiwanego Far Cry 6.

Harmonogram Ubisoft Forward na E3 2021

Główny program Ubisoft Forward wystartuje 12 czerwca, o godzinie 21:00 na E3 2021. Polecam jednak, aby rozsiąść się przed ekranem godzinę wcześniej, jako że już o godzinie 20:00 otrzymamy najnowsze wiadomości i informacje o aktualizacjach do takich gier, jak For Honor, The Crew 2 czy Watch Dogs: Legion.

Zapoznaj się również z harmonogramem całego E3 2021:

Oczywiście fajerwerków należy oczekiwać w głównym programie. Będą to ogłoszenia firmy, kilka niespodzianek i oczywiście gry. Ubisoft zaleca nastawić się na wieści dotyczące następnej odsłony Rainbow Six, znanej wcześniej jako Rainbow Six Quarantine. Twórcy przedstawią materiał z rozgrywki oraz zwiastuny, tak, by lepiej zapoznać się z nową odsłoną serii.

Następnie pałeczkę na Ubisoft Forward przejmie gra Far Cry 6. Ponownie, jak na pierwszym gameplayu, ujrzymy rajską wyspę Yarę, ale i poznamy jej mieszkańców. Nie zabraknie też ponoć sportów ekstremalnych, wszak to otwarty świat, w którym możemy robić to, na co mamy ochotę. Później usłyszymy co nieco o Assassin’s Creed Valhalla czy Rainbow Six Siege. Ale na tym obecność Ubisoftu na E3 2021 się nie zakończy.

O godzinie 22:00 odbędzie się tzw. odprawa dla społeczności, podczas której twórcy Rainbow Six Siege porozmawiają z graczami na temat produkcji i jej przyszłości.

Gdzie obejrzymy pokaz?

Zapewne pokaz Ubisoft Forward na E3 2021 pojawi się na wielu retransmisjach mediów branżowych, ale Ubisoft zaprasza na własną stronę Forward. Tam nie tylko obejrzymy całe show, ale ponadto otrzyma ono podpisy w 12 różnych językach – niestety zabrakło pośród nich języka polskiego.

Źródło: Ubisoft