Konferencja Ubisoft Forward -prezentacje gier i gratis dla oglądających już 12 Lipca

Już 12 lipca w niedzielę, o godzinie 21:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Ubisoft Forward. Producent przedstawił już zarys prezentacji, co na pewno na niej zobaczymy i jaką darmówkę otrzymamy w prezencie.

Jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward?

Hucznie zapowiadana konferencja Ubisoft Forward francuskiego producenta odbędzie się już w tę niedzielę, 12 lipca 2020 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Już teraz Ubisoft przedstawił wstępną listę gier, które zobaczymy na pokazie najprawdopodobniej wraz z gameplay’em.

Assassin’s Creed Valhalla

Kolejna część przygód asasynów przeniesie gracza w świat wikingów. Jako Eivor, jeden z norweskich wojowników poznamy historię walki legendarnych plemion z angielskimi wojskami. Nie zabraknie oczywiście mechaniki pływania i walki na słynnych łodziach wikingów drakkarach. Znając także historię ostatnich części gier z serii Assassin’s Creed myślę, że możemy liczyć także na elementy mitologiczne, a nawet magiczne.

Więcej szczegółów dotyczących gry poznamy podczas konferencji, gdzie producent zaprezentować ma zapis z rozgrywki wraz z komentarzem.

Watch Dogs: Legion

Kolejna gra o hakerach i walce z niemal Orwellowskim reżimem została zaprezentowana po raz pierwszy już ponad rok temu. Do tej pory widzieliśmy różne gameplay’e, w specjalne wersje beta mieli możliwość zagrania także dziennikarze. Premiera była jednak ciągle przesuwana z różnych względów. Mam nadzieję, że Ubisoft w końcu poda konkretną datę, gdyż wielu fanów serii jest już nieco zniecierpliwionych czekaniem.

Hyper Scape

To zupełnie nowa produkcja, nastawiona na rozgrywkę sieciową w trybie Battle Royal. Przecieki na jej temat pojawiały się w internecie już od jakiegoś czasu, jednak dopiero kilka dni temu gra została oficjalnie zaprezentowana. Czy futurystyczna stylistyka, szybka rozgrywka i kilka własnych rozwiązań pozwolą Hyper Scape przebić się do świadomości graczy w tym zatłoczonym segmencie gier multiplayerowych? To się okaże.

The Division 2

Gra miała oczywiście już swoją premierę jakiś czas temu, bo lutego 2019 roku. Wciąż jest jednak bardzo popularną produkcją Ubisoftu, wspieraną całkiem sporymi aktualizacjami. Nie zdziwi mnie więc, gdy 12 lipca zobaczę podczas konferencji zapowiedź kolejnego dużego rozszerzenia. 

TRIALS i The Crew

Produkcja w stylu Elastomanii (ktoś jeszcze o niej pamięta?) i główna „wyścigówka” francuzów nie są może najgorętszymi produkcjami, które rozpalają serca graczy, wciąż jednak mają oddaną rzeszę fanów. Czy podczas konferencji zobaczymy rozszerzenia do już istniejących gier (TRIALS RISING i The Crew 2) czy jednak poznamy zupełnie nowe odsłony? Przekonamy się już za kilka dni.

Jakie tytuły chciałbym zobaczyć?

Rainbow Six Quarantine

Jest kilka gier, które zostały już kiedyś zaprezentowane, jednak producent postanowił wstrzymać się z ich promocją. Takim tytułem jest między innymi Rainbow Six Quarantine, czyli gra skupiająca się całkowicie na kooperacji i walce z zarażonymi. Została ona zbudowana na bazie jednego z bardzo ciepło przyjętych eventów w grze Rainbow Six Siege. Co ciekawe Quarantine ma czerpać garściami z lore RS Siege, dzieląc z nią operatorów i miejsca.

Skull and Bones

Zupełnie nowe IP studia, traktujące o morskich bitwach i piratach zostało zaprezentowane światu aż dwa lata temu, bo w 2018 roku podczas targów E3 i od tego czasu właściwie słuch o niej zaginął. Możliwe, że po sporej porażce Sea of Thieves deweloperzy postanowili wstrzymać się z premierą i dopracować swoją produkcję. Liczę jednak, że w końcu pokażą coś więcej ze swojej gry.

Far Cry 6

Nie da się ukryć, że seria Far Cry to bardzo silna marka, rozwijana już od wielu lat. Każda kolejna część miała swoje wady i zalety, była jednak raczej pozytywnie odbierana przez graczy. Dziwi mnie więc brak jakichkolwiek informacji bądź większych przecieków o kolejnej odsłonie tej serii. Może właśnie w tę niedzielę zobaczymy Far Cry 6?

Watch Dogs 2 za darmo dla wszystkich graczy pecetowych

I na koniec miła niespodzianka. Podczas konferencji zostanie odblokowana możliwość dodania gry Watch Dogs 2 do swojej biblioteki na platformie uPlay. Szkoda jedynie, że taką możliwość otrzymają tylko gracze pecetowi.

Watch Dogs 2 za darmo podczas Ubisoft Forward

Ważna informacja, konferencja będzie trwać 45 minut do godziny 21:45 i tylko w tym czasie będzie możliwe dodanie produkcji do swojej biblioteki. Dlatego radzę trzymać rękę na pulsie i w trakcie oglądania co chwilę odświeżać uPlay’a, żeby promocji nie przegapić.