Ubisoft Forward – dowiedz się, co z przyszłością Assassin’s Creed i Skull and Bones. Odbierz darmowe prezenty

Już za kilka dni, 10 września, będzie miało miejsce wydarzenie Ubisoft Forward, na którym francuskie studio zaprezentuje kilka najnowszych gier, nad którymi pracuje. Wśród nich ma się znaleźć Assassin’s Creed: Mirage czy Skull and Bones. W trakcie pokazu zostaną ujawnione plany dalszego rozwoju już powstałych gier. Dodatkowo oglądając stream, każdy może liczyć na darmowe prezenty.

Prezentacja Ubisoft Forward nadchodzi. Co nas czeka?

Ubisoft Forward odbędzie się już za kilka dni, bo w sobotę – 10 września 2022 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Warto zaznaczyć, że transmisja pre-show wystartuje już o 20:35. Wydarzenie będzie jednocześnie transmitowane na takich platformach jak YouTube i Twitch, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby obejrzeć je także na oficjalnej stronie Ubisoft z napisami w wielu językach. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji będzie sporo. Uczestnicy mają poznać szczegóły i zobaczyć zwiastuny z takich nadchodzących tytułów, jak Mario + Rabbids Sparks of Hope i Skull and Bones. Jednak tym, na co czeka największa ilość osób z pewnością jest Assassin’s Creed: Mirage. Już w tę sobotę dowiemy się, czy seria o skrytobójcach wraca do korzeni, czyli na Bliski Wschód.

Ubisoft Forward transmisja

Według przecieków styl nowego Assassina także ma być zmieniony. Mapa będzie znacznie mniejsza niż te znane z Valhalla, Origins czy Oddysey, a rozgrywka będzie skupiała się bardziej na elementach skradania i parkouru. Akcja prawdopodobnie będzie działa się w Bagdadzie, który zostanie podzielony na 4 dystrykty, każdy z dedykowanym bossem. Tereny poza miastem mają być zróżnicowane, a wśród nich pojawią się oazy i oczywiście pustynia. Kolejną ciekawostką jest liczba NPC-ów, czyli przechodniów na ulicach miasta. Ma być ich co najmniej tyle, co w Assassin’s Creed: Unity, tak aby lokacje sprawiały wrażenie bardziej żywych.

Oprócz pokazów nadchodzących gier poznamy również plan rozwoju produkcji, które miały już swoją premierę. Twórcy mają ujawnić informację o nowych sezonach, postaciach i nowej zawartości. Wśród omawianych tytułów znajdą się m.in. Brawlhalla, For Honor, The Crew 2 i Anno 1800.

Assassin's Creed: Mirage

Oglądaj transmisję i zdobądź nagrody

Ubisoft przygotował specjalne nagrody dla osób, które będą oglądać transmisję na żywo. Aby je jednak otrzymać, trzeba skorzystać z platformy Twitch i mieć połączone konto Ubisoft z Twitch Drops. Uczestniczyć w pokazie będzie można nie tylko na oficjalnym kanale firmy Ubisoft, ale także na kanałach zatwierdzonych streamerów.

Tak prezentuje się lista nagród:

  • Oglądając przez 15 minut, otrzymasz emblemat Skull and Bones w grze Skull and Bones
  • Oglądając przez 30 minut, otrzymasz zawieszkę Explosive Detail w grze Rainbow Six Siege
  • Oglądając przez 45 minut, otrzymasz przedmiot kosmetyczny RC22 Original Cosmetic w grze Roller Champions
  • Oglądając przez 60 minut, otrzymasz zestaw tatuaży Sphinx Tattoo Set w grze Assassin’s Creed: Valhalla

Gdzie oglądać transmisję Ubisoft Forward?