Zobacz zmagania influencerów w Deluxe Ski Jump 2. Dołącz do transmisji z Turnieju Ośmiu Skoczni

Kto nie spędzał całych lekcji informatyki na „graniu w Małysza” albo nie rywalizował z rodzeństwem o wynik na miarę samego Orła z Wisły? Deluxe Ski Jump 2 może ma 20 lat na karku, ale wciąż cieszy się statusem gry kultowej. Teraz swoich sił w wirtualnych skokach narciarskich spróbują znani influencerzy. Poznaj szczegóły Turnieju Ośmiu Skoczni w Deluxe Ski Jump 2 i dołącz do transmisji na Twitchu.

Turniej Deluxe Ski Jump 2 – kto bierze udział?

3 grudnia 2022 roku w Esports Performance Center odbędzie Turniej Ośmiu Skoczni Deluxe Ski Jump 2. Aż 12 czołowych influencerów, znanych z Twitcha oraz Youtube, zmierzy się w wirtualnych skokach narciarskich. Zawodnicy zostali podzieleni na 6 duetów:

  • Slayproxx i Lewus,
  • Kinga Kujawska i Maciej „Morgen” Żuchowski,
  • Vstzky i LukiSteve,
  • mrs_honey i Mailinh,
  • Wojciech Gola i Pasut,
  • Izak i Franio.

Jakie wyzwania czekają na zawodników?

Rozgrzewka w Gang Beasts

Zanim zawodnicy zasiądą na wirtualnej belce startowej, czeka ich porządna rozgrzewka w grze Gang Beasts. To wieloosobowa gra imprezowa, w której gracze wcielają się w zabawne, galaretowate, ale zdecydowanie niepozbawione temperamentu postaci. Sercem gry są szalenie efektowne (i brutalne) walki wręcz, które odbywają się na pełnych niebezpieczeństw planszach.

Gra Gang Beasts dostępna jest w usłudze Xbox Game Pass na pecety, konsole Xbox One oraz Xbox Series, a także w chmurze. Wybierając abonament Game Pass, otrzymasz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier. Czeka na Ciebie mnóstwo zróżnicowanych tytułów, które wciągną na wiele godzin. A w tytuły ekskluzywne dla platformy Xbox zagrasz już w dniu ich premiery.

Zawody DSJ 2 na ośmiu skoczniach

Po zakończeniu zmagań w Gang Beasts czeka nas gwóźdź programu – zawody Deluxe Ski Jump 2. Drużyny zmierzą się na ośmiu skoczniach (małych, średnich i dużych). Turniej poprowadzą Silv4n, mad1 oraz Igor Błachut – komentator Eurosportu. W przerwach między skokami posłuchacie także krótkich wywiadów z zaproszonymi gwiazdami.

Transmisję z rozgrywek obejrzycie na kanale Twitch. Kto jest gotowy na emocje godne małyszomanii?

Na jakim sprzęcie zagrają zawodnicy?

Tak jak skoczek potrzebuje znakomitych nart, tak i na wirtualną skocznię trzeba wejść przygotowanym. Zawodnicy rozegrają turniej na laptopach gamingowych Dell G15 5520 z systemem Windows 11.

Sprzęt napędza wydajny procesor Intel Core i5-12500H, który wspiera 16 GB pamięci RAM oraz karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050. Wymagające gry, także te najnowsze, działają na nim bez zająknięcia. Ponadto skuteczny system chłodzenia pilnuje, aby utrzymać maksymalną wydajność przez długi czas.

Ekran o przekątnej 15,6 cala jest odświeżany w 120 Hz, a zastosowana matryca WVA zapewnia nasycone kolory i dobry kontrast. Dzięki temu zarówno gry, jak i filmy, seriale czy grafika będą prezentować się wzorowo. A wszystko to trafiło do minimalistycznej, stylowej obudowy, która przypadnie do gustu i graczom, i estetom, a na dodatek wyróżni się w tłumie.


Harmonogram Turnieju Ośmiu Skoczni w Deluxe Ski Jump 2

Poznaj harmonogram Turnieju Ośmiu Skoczni w Deluxe Ski Jump 2, który odbędzie się 3 grudnia 2022 roku:

  • 16:00 rozpoczęcie transmisji na Twitch,
  • 16:20 rozpoczęcie rozgrzewki w tytuł Game Pass – Gang Beasts,
  • 17:00 rozpoczęcie rywalizacji w Deluxe Ski Jump 2,
  • 20:00 wręczenie nagród i zakończenie eventu.

Obejrzyj transmisję turnieju Deluxe Ski Jump 2 i kibicuj swoim ulubionym influencerom