Razer Invitational. Dołącz do turnieju i graj o nagrody

Turniej Razer Invitational po raz pierwszy przywędrował do Europy, a oficjalnym partnerem wydarzenia został x-kom. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w turnieju i dołączenie do walki o niesamowite nagrody. Spieszcie się! Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Razer Invitational, to zajrzyjcie do artykułu.

Razer Invitational – Europe

Poprzednie edycje Razer Invitational odbyły się w Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Łacińskiej. Wzięło w nich udział tysiące graczy z 16 krajów, a wszystko to działo się w formule online. Po udanym starcie wydarzeń na dwóch odległych częściach globu, Razer postanowił zorganizować wydarzenie także w innych regionach świata.

Razer Invitational Europe

W dobie wszechobecnego lockdownu wszystkie największe zlokalizowane w Europie turnieje niestety nie mogły się odbyć. Co za tym idzie, nie tylko fani oglądania zaciętych rywalizacji byli niepocieszeni, ale także sami gracze, a nawet całe drużyny. Nie mogli bowiem oni się wykazać, a tym samym powalczyć o uwagę sponsorów i zaistnieć na międzynarodowej arenie.

Marka z trzygłowym wężem w logo stwierdziła, że rok 2021 należy rozpocząć z przytupem, organizując duży międzynarodowy turniej w Fortnite, w którym udział mogą wziąć gracze z całej Europy. Natomiast jedynym oficjalnym partnerem w Polsce został x-kom. Zainteresowani? Jeśli tak to musicie się pospieszyć. 

Razer Invitational Fortnite

Wydarzenie zostało podzielone na 6, 3-dniowych turniejów, z czego dwa już się zakończyły, kolejne odbędą się w następujących dniach:

 • 7-9 stycznia 2021
 • 14-16 stycznia 2021
 • 21-23 stycznia 2021
 • 28-30 stycznia 2021.

x-kom AGO x Razer. Partnerstwo na najwyższym poziomie

Razer Invitational to nie pierwsza współpraca x-komu z Razerem w e-sportowym świecie. Już na początku ubiegłego roku zieloni zostali oficjalnym partnerem polskiej organizacji, jaką jest x-kom AGO. Dostarczają oni jastrzębiom sprzęt, wyposażony w najlepsze rozwiązania technologiczne, a zawodnicy pomagają przy projektowaniu i testowaniu najnowszych urządzeń ze stajni hardwarowego giganta.

Razer x-kom AGO

Owoce tej współpracy niejednokrotnie mogliście zobaczyć podczas ubiegłorocznych turniejów. Gracze x-kom AGO wywalczyli m.in. pierwsze miejsce podczas wiosennych Mistrzostw Polski ESL, a także dzięki zwycięstwu w turnieju ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja – Europejskie finały zakwalifikowali się do 12. sezonu ESL Pro League.

Jak dołączyć do turnieju RI-Europe?

To proste. Turniej przeznaczony jest zarówno dla amatorów, jak i bardziej doświadczonych graczy. Każdy może spróbować swoich sił w walce o uznanie i oczywiście nagrody. Rozgrywki odbędą się w jednej z najpopularniejszych gier typu battle royale w historii – Fortnite.

Wystarczy, że zbierzesz 3-osobową drużynę, wejdziesz pod ten adres i zapiszesz ją do turnieju, odbywającego się w odpowiadających całej ekipie dniach. Sam turniej podzielony jest na 3 etapy, które odbywają się dzień po dniu:

 1. Kwalifikacje
 2. Play-off (TOP 500)
 3. Finał (TOP 33).

Warto dodać, że łącznie w 6 turniejach może wciąć udział aż 90 tysięcy graczy z całej Europy. Każdy turniej ma ograniczony limit miejsc do 5000 drużyn, po 3 graczy każda. Co daje w sumie 15 tysięcy uczestników.

Turniej Razer Invitational Europe

Powalcz o rozmaite nagrody

Turniej nie tylko jest świetną zabawą i chwilową odskocznią od rzeczywistości. Zastrzykiem adrenaliny są nagrody, o które mogą rywalizować wszyscy uczestnicy. W każdym turnieju pula nagród jest dla zwycięskiej drużyny taka sama, a prezentuje się następująco:

 • 1. miejsce – 3600 euro
 • 2. miejsce – 1800 euro
 • 3. miejsce – 1200 euro
 • 4. miejsce – 3x myszka Razer Viper Ultimate oraz 3x podkładka Razer Gigantus V2 XXL
 • 5. miejsce – 3x myszka Razer Viper Ultimate

To nie wszystko. Oglądający rozgrywki finałowe transmitowane na kanale Twitch będą mogli w głosowaniu przyznać nagrodę Intel MVP. Wraz z tym tytułem przyznawana jest nagroda pieniężna w wysokości 500 euro, a pod koniec streama, wśród osób, które zagłosowały, zostaną wylosowani widzowie, którzy otrzymają myszkę Razer Viper. Kolejnych 10 myszek powędruje do graczy, którzy pod tagami #YourChance oraz #ThisIsEsports opublikują swój najlepszy moment w Fortnite.

Zarejestruj swoją drużynę, walczcie, wygrywajcie. To nic nie kosztuje, a nagrody są wręcz fenomenalne. Nie wspominam już o ogromnej dawce dobrej zabawy oraz radosnej rywalizacji w międzynarodowej społeczności.

Lubisz markę Razer? Zobacz ofertę produktów