Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na Nintendo Switch – poznaliśmy datę premiery

Tony Hawk’s Pro Skater to legendarna gra, która na wiele godzin wciągała nie tylko fanów skateboardingu. Grali niemal wszyscy, nawet ci, którzy deskorolki nigdy nie mieli w rękach. W końcu po wielu latach od premiery, pierwsze dwie części Pro Skatera doczekały się remasterów. Oprócz konsol PS5 i Xbox Series X|S gry trafią również na Nintendo Switch. Sprawdźcie, kiedy premiera.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na Nintendo Switch – data premiery

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 trafi na konsolę Nintendo Switch 25 czerwca 2021. Grę można już zamówić w preorderze. Potwierdziły się więc informacje, które pojawiły się już na początku roku – remastery legendarnych dwóch części Tony’ego Hawka, oprócz PS5 i Xbox Series X|S trafią też na Nintendo Switch.

Gra w wersji na Switcha zapewne nie będzie prezentować aż tak świetnej oprawy graficznej, jak na konkurencyjnym sprzęcie. W końcu przenośna konsola Nintendo ma już swoje lata i nie oferuje takich możliwości jak PS5 czy Xbox Series X|S. Ale też nic nie wskazuje na to, że będzie źle. Wersję na Switcha możecie zobaczyć na zwiastunie, który znajdziecie niżej. 

tony hawks pro skater 1 2

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – trailer

Nintendo podczas E3 zaprezentowało zwiastun Tony Hawk Pro Skater 1+2. Chyba nie można powiedzieć, że oprawa graficzna jest słaba, prawda?