Słuchawki Turtle Beach – dla każdego (gracza) coś dobrego

Turtle Beach to marka bardzo dobrze znana u naszych zachodnich sąsiadów i w Stanach Zjednoczonych, w Polsce jednak mało kto słyszał o Plażowych Żółwiach. Producent trafił jednak nad Wisłę, wprowadzając wiele różnych modeli. Dzięki temu każdy gracz, niezależnie od platformy czy zasobności portfela, znajdzie coś dla siebie.

Turtle Beach to marka bardzo dobrze znana na amerykańskim rynku. Firma została założona w 1975 roku i początkowo zajmowała się produkcją interfejsów MIDI, syntezatorów audio i kart dźwiękowych. Pierwszym produktem gamingowym Turtle Beach były za to słuchawki X51, wydane w 2005 roku i przeznaczone pod konsole oraz komputery PC.

Od tego momentu firma głównie skupiła się na akcesoriach dla graczy. Jej historia jasno pokazuje, że Turtle Beach zna się na rzeczy i ma na karku lata doświadczenia w tej dziedzinie. Dzisiaj ambasadorami firmy są takie znane postacie, jak Dr Disrespect czy ALI-A. Przyjrzyjmy się słuchawkom Turtle Beach w sklepie x-kom.

Oficjalny partner turniejów FIFA 20 Global Series

Firma Turtle Beach jest oficjalnym partnerem turniejów gry FIFA 20 organizowanych przez Electronic Arts. Oznacza to, że są oni jedynym dostawcą headsetów na wspomniane zawody. Nie da się ukryć, że profesjonalne rozgrywki w FIFIE przyciągają wielu zagorzałych fanów każdego roku, a organizatorzy takich turniejów są zazwyczaj wybredni pod względem dostarczanego na ich potrzeby sprzętu. Tym bardziej więc Turtle Beach ma się czym pochwalić.

Turtle Beach Fifa 20 partner

Turtle Beach BATTLEBUD

Te niepozorne pchełki skrywają kilka ciekawych rozwiązań tak dla graczy mobilnych jak i konsolowych. Odłączalny mikrofon zazwyczaj spotykany w dużych, wokółusznych słuchawkach tutaj dzięki niskiej wadze umożliwia podpięcie go do lewej słuchawki. Dodatkowo świetne pasywne wygłuszenie pomoże skupić się na rozgrywce. Przydatny jest także pilot do sterowania głośnością i mikrofonem na kablu.

Kompatybilność: iOS, Android, Mac OS, Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One

Słuchawki dla graczy Turtle Beach BATTLEBUD

Turtle Beach BATTLEBUD


Turtle Beach RECON 50

Te niepozorne słuchawki nauszne oferują naprawdę wiele za stosunkowo niewiele. Odłączalny mikrofon, przewód z pilotem i półotwarta wygodna konstrukcja to nie jedyne ich zalety. Są także kompatybilne z najpopularniejszymi platformami.

Kompatybilność: Android, Mac OS, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One

Słuchawki dla graczy Turtle Beach Recon 50

Turtle Beach RECON 70

Recon 70 to headset wokółuszny, oferujące: wysoką wygodę, mikrofon, który wycisza się po złożeniu i niezły dźwięk. Za przyzwoite wygłuszenie odpowiada zamknięta konstrukcja. Dodatkowo jest kompatybilny z niemal każdą najpopularniejszą platformą gamingową. Zadziała ze smartfonem na Androidzie, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, pecetami czy Macami. Bonusem jest także bardzo duży wybór najróżniejszych wersji kolorystycznych, każdy znajdzie więc swój ulubiony wzór. A to wszystko w naprawdę przystępnej cenie.

Kompatybilność: Android, Mac OS, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach Recon 70

Turtle Beach ATLAS ONE

Oprócz zalet wcześniejszych modeli słuchawek Turtle Beach, takich jak składany wyciszany mikrofon czy duży komfort, ATLAS ONE oferują również piankę padów typu memory foam, która zapamiętuje kształt i zmniejsza ucisk głowy gdy nosi się okulary. Dodatkowym atutem dla graczy pecetowych jest także wsparcie technologii dźwięku przestrzennego Windows Sonic.

Kompatybilność: Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach ATLAS ONE

Turtle Beach ATLAS ONE


Turtle Beach RECON 200

RECON 200 to przypadek niezwykle ciekawy. Na pierwszy rzut oka nie różnią się zbytnio od innych słuchawek gamingowych w tej cenie. Mają jednak swojego asa w rękawie w postaci wzmacniacza dźwięku, który podbija głównie tony niskie. Wystarczy przełączyć jeden przycisk na lewej słuchawce, aby cieszyć się pełniejszym brzmieniem. Dodatkowo pokrętło czułości mikrofonu pomoże dostosować go do swojego głosu. Jest to więc bardzo dobra propozycja dla graczy lubiących bardzo głośne wybuchy i wystrzały, krzycząc jednocześnie do kolegów z drużyny o podrzucenie skrzynki z amunicją.

Kompatybilność: Android, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach RECON 200

Turtle Beach RECON 200


Turtle Beach ATLAS THREE

ATLAS THREE to niezwykle wytrzymały headset z mnóstwem usprawnień dla graczy komputerowych. Duże, 50 milimetrowe przetworniki zapewniają pełne, głębokie brzmienie. Materiałowe pady pozwalają oddychać uszom. Dodatkowo aktywne, zasilane przez wbudowany akumulator wzmocnienie dźwięku wraz z 3 predefiniowanymi profilami zapewnia świetne doświadczenia słuchowe podczas grania.

Kompatybilność: Android, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach ATLAS THREE

Turtle Beach ATLAS THREE


Turtle Beach STEALH 300

Ten dedykowany graczom konsolowym headset świetnie sprawdza się nawet w najgorętszych starciach (i to dosłownie). Ma oddychającą piankę padów, składany mikrofon wraz z dostosowywaniem głośności przechwytywanego głosu, predefiniowane ustawienia brzmienia i wzmacniacz dźwięku działający dzięki wbudowanemu akumulatorowi przez ponad 40 godzin.

Kompatybilność: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach STEALTH 300

Turtle Beach STEALTH 300


Turtle Beach STEALH 600

Słuchawki Turtle Beach STEALH 600 wyróżniają się wyśmienitą wytrzymałością konstrukcji i przede wszystkich bezprzewodowym działaniem. W końcu nikt nie lubi, jak kabel headsetu podczas intensywnego meczu wkręca się w kółka fotela. Ogromnym atutem tych słuchawek jest także funkcja Superhuman Hearing, wzmacniająca subtelne dźwięki w grze. Dzięki temu kroki przeciwnika czy dźwięk przeładowania będą znacznie lepiej słyszalne.

Kompatybilność: Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach STEALH 600

Turtle Beach STEALH 600


Turtle Beach ATLAS AERO

ATLAS AERO to świetny i bezprzewodowy headset dla graczy pecetowych. 50-milimetrowe przetworniki wspierane są przez technologię Waves 3D, która poprawia lokalizację dźwięków w przestrzeni. TruSpeak natomiast działa na podobnej zasadzie, co normalizator, podnosząc głośność naszego głosu gdy szepczemy i obniżając go gdy krzyczymy. Dodatkowe programowalne przyciski funkcyjne na obudowie i możliwość utworzenia własnych profili to świetna wiadomość dla każdego, hardcorowego gracza.

Kompatybilność: Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Słuchawki dla graczy Turtle Beach ATLAS AERO

Turtle Beach ATLAS AERO


Turtle Beach STEALH 700

Słuchawki STEALH 700 to headset posiadający wszystko, czego może sobie zapragnąć zagorzały gracz nie tylko konsolowy. Bezprzewodowe połączenie umożliwia interfejs Bluetooth, dodatkowo wspierający technologię DTS 7.1. Niewątpliwą zaletą jest także aktywna redukcja szumów, dzięki czemu do uszu gracza podczas rozgrywki nie dotrą żadne niepożądane dźwięki otoczenia. Świetna jakość dźwięku, mikrofonu i wysoka jakość wykonania są w przypadku STEALH 700 formalnością.

Kompatybilność: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Słuchawki dla graczy Turtle Beach STEALH 700

Turtle Beach STEALH 700


Turtle Beach ELITE PRO 2 i SuperAmp

ELITE PRO 2 wraz z dołączonym interfejsem audio SuperAmp to najlepsza, absolutnie topowa propozycja od Turtle Beach. Przetworniki o średnicy 50 milimetrów Nanoclear wraz z dołączonym do zestawu wzmacniaczem SuperAmp zapewniają maksymalnie czysty i przejrzysty dźwięk w każdej sytuacji. Oddychający materiał padów i pałąka zapewni komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji w grze. Bardzo dobre wykonanie słuchawek, metalowa rama i najwyższej jakości zastosowane materiały nie pozwalają wątpić w to, że ELITE PRO 2 to flagowy produkt.

Kompatybilność: Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X

Słuchawki dla graczy Turtle Beach Elite Pro 2

Turtle Beach ELITE PRO 2 + SuperAmp


Zbiorcza tabela słuchawek Turtle Beach

Poniżej znajdziecie tabelę przedstawiającą wszystkie powyższe modele słuchawek wraz z ich funkcjami. Aby powiększyć zdjęcie, należy w nie kliknąć.