PS Plus w maju. Znamy listę gier, wśród nich FIFA 22

PlayStation Polska ujawniło listę gier, w które zagramy w maju w ramach subskrypcji PS Plus. Wśród nich znalazła się FIFA 22 wraz z DLC. Sprawdź, jakie jeszcze produkcje znalazły się w majowym abonamencie.

Jakie gry znajdziemy w PS Plus w maju

Jak co miesiąc abonenci PlayStation Plus będą mieli możliwość dorzucić do swojej biblioteki kilka nowych gier. Już w poniedziałek byliśmy świadkami pierwszych przecieków, które mówiły o tym, że w maju uświadczymy zeszłoroczną FIFĘ 22, czyli jedną z najpopularniejszych gier sportowych dostępnych na rynku. Z pewnością będzie to gratka dla osób, które nie chciały, bądź z jakiegoś powodu nie mogły kupić piłkarskiej produkcji.

PlayStation Polska potwierdziło listę gier, która wejdzie w skład subskrypcji PS Plus w maju. Gracze będą mogli dodać do swojego konta następujące produkcje: FIFA 22, Tribes of Midgard oraz Curse of the Dead Gods. Produkcje będą dostępne na PlayStation 4 i PlayStation 5 od 3 maja. Warto dodać, że do FIFY otrzymamy zestaw DLC Pro Starter’s Pack oraz Icon Superstar Loans. Więc już na wstępie macie pewność, że nie rozpoczniecie zabawy z podstawowym, słabym składem.

PS Plus w maju FIFA 22

FIFA 22 – graj w piłkę nożną bez wychodzenia z domu

Poczuj moc futbolu w FIFIE 22 i zostań managerem profesjonalnej drużyny piłkarskiej, bądź bezpośrednio odpowiedzialny za transfery, taktykę i wyjściową jedenastkę. Oczywiście możesz pokierować także zmaganiami piłkarzy na boisku lub co ciekawsze, wcielić się w jednego z nich w trybie kariery i poprowadzić go od niskoligowych klubów na sam szczyt z możliwością gry w reprezentacji włącznie.

Tryb Volta Football umożliwi Ci zaprezentowanie umiejętności w ulicznych rozgrywkach, gdzie, aby osiągnąć sukces, trzeba wykorzystać rozmaite tricki. Natomiast Ultimate Team pozwoli skompletować drużynę marzeń, wybrać własną nazwę, herb i stanąć w szranki przeciwko innym graczom. Tutaj możesz się wykazać, wspinając się po drabince, awansując w rankingu, aby ostatecznie wygrać ciekawe nagrody.

Tribes of Midgard – wkrocz do świata mitów

Tribes of Midgard opowiada historię wikinga, który musi bronić swojej wioski przed nadchodzącym końcem świata zwanym Rangarokiem. Bitwa, która ma nadejść, nie jest straszna bohaterowi, bo wie, że może wkroczyć do Valhalli i ucztować z bogami. Zanim to jednak nastąpi, jego celem jest ochrona osady przed nocnymi inwazjami. Aby to zrobić, za dnia należy przygotować uzbrojenie i odpowiednie ulepszenia.

W walce bohater wykorzystuje multum zdolności specjalnych, a kluczowe role odgrywają fortyfikacje i system craftingu. Kolejne umocnienia sprawiają, że wioska jest trudniejsza do zdobycia natomiast jeśli cienie Helheimu, potwory lub giganty wedrą się do środka i zniszczą drzewo świata, tzw. Yggdrasil, to przegrasz. Więc nie możesz do tego dopuścić. Warto dodać, że w Tribes of Midgard może bawić się ze sobą łącznie 10 graczy w trybie wieloosobowym.

Curse of the Dead Gods – staw czoła klątwom

Wciel się w poszukiwacza nieprawdopodobnych bogactw, boskich mocy i życia wiecznego. Aby je odnaleźć, musisz wejść do przeklętej świątyni, która jest niekończącym się labiryntem pełnym pułapek, przepaści czy potężnych potworów. Każdy gracz może wybrać własną ścieżkę rozwoju postaci, to Ty decydujesz czy dasz opętać ciało bohatera klątwie, czy raczej będziesz z nią walczył.

Twórcy do dyspozycji przekazali spory arsenał uzbrojenia włącznie z mistycznymi reliktami. Dostosuj swój styl walki do własnych preferencji, wyposażając się w miecze, włócznie, łuki czy pistolety. Pamiętaj, że światło i ogień będą Twoimi sprzymierzeńcami w pokonywaniu niebezpieczeństw, które czyhają w ciemnościach. Produkcja oparta jest na mechanice permadeth, co oznacza, że po śmierci zabawa rozpoczyna się od zera.

Nowe subskrypcje PlayStation Plus

Pamiętajcie, że już na 22 czerwca tego roku przewidziano premierę nowych subskrypcji PlayStation Plus. Standardowy pakiet zostanie rozdzielony na 3: Essential, Extra oraz Premium. Najtańszy zaoferuje dwie „darmowe” gry każdego miesiąca, zniżki, zapisy w chmurze oraz oczywiście rozgrywkę wieloosobową, pośredni to samo + dodatkowo bibliotekę ponad 400 gier z wieloma hitami. Najdroższy natomiast dostarczy kolejne 340 gier złożonych w dużej mierze z klasyków, umożliwi strumieniowanie gier oraz da czasowy, przedpremierowy dostęp do niektórych produkcji.

Na starcie pojawią się takie ciekawe produkcje jak chociażby Death Stranding, dylogię Marvel’s Spider-Man, Mortal Kombat 11 czy God of War. Ceny natomiast będą wyglądać w następującej kolejności: 37,00 zł, 58,00 zł i 70,00 zł.

Przeczytaj także: