Poznań Game Arena 2019. Relacja z PGA

Święto gamingu trwa! Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione są po brzegi graczami, fanami sprzętu komputerowego i cosplay’u. Możecie zagrać w Doom Eternal, wziąć udział w licznych konkursach, spotkacie znanych YouTuberów, skorzystacie z promocji. Lecz jeśli nie możecie być na PGA, mam dla Was relację na gorąco z Poznań Game Arena 2019.

Spotkacie nas na stoisku AORUS

Widzimy się na stoisku AORUS. Hala 5, strefa 19. Na dedykowanej stronie znajdziecie szczegółowy rozkład jazdy, czyli kto o której godzinie zabierze głos i zabawi zgromadzoną publiczność. Mamy strefę free-to-play z desktopami x-kom G4M3R, które wypróbujecie na żywo i przekonacie się, dlaczego są naszą dumą.

Organizujemy konkursy, w nich do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym monitor AORUS. Na miejscu i tylko na miejscu skorzystacie także z promocji. Komponenty marki AORUS kupicie w obniżonych cenach, ale warto się spieszyć, bo liczba produktów jest ograniczona.

I jeszcze kilka ujęć:

x-kom najlepszym sklepem internetowym w głosowaniu IT Hardware

Podczas PGA 2019 spotkało nas miłe zaskoczenie. IT Hardware ogłaszało wyniki głosowania internautów na najlepsze komponenty i akcesoria, a także dla najlepszego sklepu internetowego. Nagroda w ostatniej z wymienionych kategorii przypadła nam! Za co w imieniu firmy gorąco dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na x-kom.

IT Hardware wygrana x-kom najlepszy sklep internetowy

Doom Eternal. Ogrywamy piekielnie dobrą grę

Jak pewnie już wiecie, premiera gry Doom Eternal została przesunięta na marzec 2020 roku. Miała się ukazać jesienią, lecz Bethesda zdecydowała inaczej. Krwawa rzeź demonów odroczona, ale to jedynie zaostrzy apetyt, bo warto czekać! Wiem, co mówię. Grałem już w Doom Eternal. Na PGA 2019  jest strefa Dooma w swej piekielnej stylizacji. Każdy, kto tu zajrzy, ma szansę rozpętać piekło na udostępnionej planszy. Czy warto? Zdecydowanie warto! O wielkim zainteresowaniu grą najlepiej świadczy dłuuuuuuuuga kolejka do stanowisk.

.

Cyberpunk 2077. O tej grze nie sposób nie mówić

Kto nie słyszał jeszcze o Cyberpunku 2077? CD Projekt Red zrobiło swą prezentacją furorę na E3, zapraszając na scenę Keanu Reavesa. Na PGA wprawdzie amerykańskiej gwiazdy nie spotkacie, ale stoisko z grą Cyberpunk 2077 zachęca do odwiedzenia samymi rozmiarami.

Jest ogromne, imponuje wielkością, a przed nim stoi stale tłum ludzi. Spytacie dlaczego? Bo w środku monumentalnej konstrukcji znajduje się… sala kinowa. Gdy już odstoicie swoje, zostaniecie zaproszeni na zamknięty pokaz gameplay’u gry Cyberpunk 2077.

Logo Cyberpunk 2077

Nie można jednak robić zdjęć ani filmować. Pozwolono nam jedynie uchwycić sam początek. Zaraz potem zaczął się właściwy pokaz – fragment gry z polskim dubbingiem. Muszę przyznać, że wizualnie gra robi wrażenie! Lokacje są niesamowicie dopracowane. Czuć klimat wielkiego, brudnego miasta, w którym gangi toczą ze sobą nieustanne wojny. Widać biedę, widać zniszczenia, ale widać też piękne krajobrazy oraz wszechobecną technologię. Jest to w końcu rok 2077.

Czapka Cyberpunk 2077

Misje możecie przejść na kilka sposobów, podejmując decyzje w dialogach. Istnieje więc droga skryta, polegająca na wykorzystaniu momentu zaskoczenia, istnieje też droga krwawa z wykorzystaniem siły i broni palnej. Każda ma swoje złe i dobre strony, każda niesie ze sobą konsekwencje, które będą się za Wami ciągnąć do końca gry. Pokaz Cyberpunka 2077 z PGA 2019 potwierdza, że gra będzie produkcją o niesamowitym rozmachu.

Farming Simulator w skali XXL

Każdy, kto marzył kiedykolwiek o uprawie roli, powinien zagrać w Farming Simulator. Tutaj, na PGA 2019, macie szansę zobaczyć zmagania najlepszych, ale przede wszystkim spojrzeć, jakiego sprzętu używa się dziś w rolnictwie. Potężna maszyna, prawda?

Co jeszcze warto zobaczyć na PGA 2019?

Dzieje się naprawdę dużo. Chciałbym pokazać Wam wszystko, dlatego sukcesywnie będę uzupełniał galerię. Częstujcie się zdjęciami!