Będziemy na PGA 2022. Czego oczekujemy od Poznań Game Arena w tym roku?

PGA z każdą kolejną edycją rośnie w siłę i wydaje się, że nawet pandemia nie zachwiała renomą tych targów. Poznań Game Arena to jedne z największych targów gamingowych w Polsce, a nawet w tej części Europy. Dlatego możemy być dumni z tego, że to właśnie w Polsce odbywa się takie wydarzenie.

Kto zaprezentuje się na PGA w tym roku?

Wiemy, że na targach zaprezentują się m.in.:

  • Xbox
  • Nintendo
  • Ubisoft
  • 11 Bit Studios
  • Metapro
  • Pixel Perfect Dude
  • Pixel Box
  • Rockstar Energy Drink

Zespół wystawców jest oczywiście znacznie większy, a wachlarz tematyczny chyba jeden z największych w historii targów. Oczywiście motywem przewodnim będzie gaming, ale poza tym zorganizowany będzie koncert muzyki z gier, czy cosplay show.

PGA 2022 – na co czekamy i na co czekacie Wy?

Nic dziwnego, że oczekiwania są duże. Rosną z roku na rok, a gracze coraz tłumniej pojawiają się na targach, by móc zgarnąć najświeższe wiadomości z gamingowego świata. A wystawców w tym roku będzie sporo. Miejmy nadzieję, że równie dużo (treści) będą mieli do powiedzenia.

Czy macie jakieś specjalne oczekiwania względem PGA?

pga cosplay 2021

Strefa gier niezależnych

Strefa gier niezależnych, czyli tych, które mogą pozwolić sobie na większą dowolność i pewną… frywolność w przekazie to zawsze atrakcyjny punkt programu. Pogadać z przedstawicielem Xboksa jest fajnie, ale porozmawiać bezpośrednio z twórcą gry, którą dodatkowo można ograć, to nie lada gradka. Jeżeli macie jakieś niewygodne pytania do twórców gier, to zadajcie je w komentarzu 😉.

Kiedy i gdzie odbędzie się PGA?

Poznań Game Arena odbywa się… w Poznaniu. Od 7 do 9 października. Pierwszy dzień targów zarezerwowany jest dla VIP-ów, czyli dla tych, którzy posiadają specjalną wejściówkę. Jak ją zdobyć? Wystarczy zapłacić więcej. Wejście na kolejne dwa dni jest już tańsze.

Postaramy się zaprezentować Wam jak najwięcej z tegorocznych targów i przenieść chociaż trochę tego gamingowego ducha, który na pewno będzie obecny w Poznaniu.