Xbox Game Pass – sierpień 2019. Jakie gry dołączą do abonamentu w pierwszej połowie miesiąca?

Xbox Game Pass – aktualizacja biblioteki na sierpień 2019 Na ten moment wiemy o 6 nowych grach, które pojawią się w Game Passie. W trzy z nich zagramy wyłącznie na Xbox One, w dwie wyłącznie na pececie, jest też jeden tytuł, który ukaże się na obu platformach. Oto wszystkie gry dostępne w sierpniowej aktualizacji Xbox Game Pass: Ashes Cricket – gra dostępna od 1 sierpnia 2019. Pandemic – gra dostępna od 1 sierpnia 2019. Downwell – gra dostępna od 1 sierpnia 2019. Jackbox Party Pack 2 – gra dostępna od 8 sierpnia 2019. Space Hulk Tactics – gra dostępna od…

Xbox Game Pass – aktualizacja biblioteki na sierpień 2019

Na ten moment wiemy o 6 nowych grach, które pojawią się w Game Passie. W trzy z nich zagramy wyłącznie na Xbox One, w dwie wyłącznie na pececie, jest też jeden tytuł, który ukaże się na obu platformach. Oto wszystkie gry dostępne w sierpniowej aktualizacji Xbox Game Pass:

  • Ashes Cricket – gra dostępna od 1 sierpnia 2019.
  • Pandemic – gra dostępna od 1 sierpnia 2019.
  • Downwell – gra dostępna od 1 sierpnia 2019.
  • Jackbox Party Pack 2 – gra dostępna od 8 sierpnia 2019.
  • Space Hulk Tactics – gra dostępna od 8 sierpnia 2019.
  • Slay the Spire – gra dostęna od 14 sierpnia 2019.

Ashes Cricket (Xbox One)

Trudno się spodziewać, aby ta gra spotkała się z większym odzewem ze strony polskich graczy. Nie da się ukryć, krykiet nie należy do najpopularniejszych dyscyplin sportu w naszym kraju. A tak się składa, że Ashes Cricket to – w największym uproszczeniu – symulator krykieta. Ponoć dobry, jeśli wierzyć zagranicznym recenzjom, jeśli więc jesteście miłośnikami (jesteście?) tego sportu albo chcecie go lepiej poznać, teraz macie ku temu doskonałą okazję.

Pandemic (Xbox One)

Ludzkość jest na krawędzi zagłady, a my jako członkowie elitarnego zespołu do spraw walki z chorobami mamy za zadanie „odwlec wyrok” na populacji homo sapiens. I tak kompletujemy team ekspertów, szukamy lekarstw na różnorakie choroby. Posługując się popularnym komunałem – los świata leży w naszych rękach.

Downwell (PC)

Oldskulowcy zacierają ręce i rozgrzewają palce, bo oto zręcznościówka, która może i wygląda dość prymitywnie, ale im głębiej w las (choć w tym przypadku należy powiedzieć – w studnię), tym więcej złożoności. Dużo strzelania, combosy, wysoki poziom trudności. Downwell z pewnością nie jest dla każdego, ale ci, którzy się wkręcą, powinni być zadowoleni.

Jackbox Party Pack 2 (Xbox One)

Jeśli impreza ze znajomymi się nie klei albo wiecie, że mogłaby się kleić lepiej, fajnym sposobem na wspólne spędzenie czasu mogą być gry imprezowe. Jackbox Party Pack 2 jest jedną z nich.

Space Hulk Tactics (PC)

Taktyczny RPG osadzony w uniwersum Warhammera 40 000. Co ciekawe, gra została stworzona w oparciu o grę planszową Space Hulk wydaną w 1989 roku. To jedna z tych produkcji, w które trzeba „się wgryźć”, by poczuć satysfakcję z rozgrywki i – po prostu – wymiatać.

Slay the Spire (Xbox One i PC)

Dwuwymiarowa hybryda roguelike’a i karcianki. W grze wcielamy się w postać, której celem jest dostanie się na sam szczyt tytułowej iglicy. Oczywiście nie jest to takie „hop-siup” i po drodze musimy mierzyć się z różnymi dziwnymi przeciwnikami. Slay the Spire jest grą dla wyjątkowo wytrwałych i zdeterminowanych, ponieważ zaimplementowano w niej mechanikę permadeath. Innymi słowy – jeśli zginiemy, rozpoczynamy marsz na szczyt iglicy od nowa.