Poczuj magię świąt i oglądaj wyjątkowy koncert „The Heart of Jazz” na urządzeniach Huawei

Jesteś posiadaczem tabletu lub smartfona spod szyldu Huawei? Jeśli tak, to już niebawem będziesz mieć możliwość obejrzenia wyjątkowego świątecznego koncertu „The Heart of Jazz”. Wydarzenie organizowane jest przez mediolański klub jazzowy Blue Note. Dźwiękami i obrazem będzie można delektować się za darmo, poprzez usługę Huawei Filmy dostępną na wszystkich smartfonach i tabletach Huawei.

Daj się porwać magii świąt z Huawei

Koncert „The Heart of Jazz” to nietuzinkowe i bardzo ciekawe wydarzenie, podczas którego wystąpią Family Gospel Voices – artyści znani i lubiani w środowisku jazzowym. Prowadzenie imprezy powierzono z kolei Nick’owi The Nightfly, popularnemu prezenterowi radiowemu z Radio Monte Carlo, który jednocześnie jest dyrektorem artystycznym klubu Blue Note. Transmisję w jakości full HD będzie można obejrzeć na żywo w 26 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

koncert blue note huawei
Dzięki technologii możemy pozostawać w kontakcie z najbliższymi oraz dzielić z nimi ważne momenty. Podobnie jest z muzyką – oczywiście doświadczenia koncertu na żywo są niezastąpione, ale doskonała jakość dźwięku i audio w Blue Note z pewnością wywołają a niezapomniane, wyjątkowe emocje.
Andrea de Micheli
CEO w Casta Diva Group, właściciel Blue Note Milano

Kiedy i jak oglądać koncert „The Heart of Jazz”?

Świąteczny koncert „The Heart of Jazz” rozpocznie się 27 grudnia o godzinie 18:00 i będzie strumieniowany poprzez usługę Huawei Filmy, która dostępna jest na wszystkich smartfonach i tabletach niniejszego producenta.

Huawei Filmy to autorski serwis, który umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei. Usługa wystartowała w Polsce wraz z premierą najnowszych smartfonów z serii P40 w marcu 2020 roku.

Polecane urządzenia Huawei

Na czym oglądać bożonarodzeniowy koncert? Jeśli jeszcze nie masz swojego tableta lub smartfona, koniecznie sprawdź proponowane przez nas modele Huawei.

Tablety:


Smartfony: