Nowa kampania AppGallery. Zobacz, co przygotowano z myślą o nadchodzących świętach i skorzystaj z promocji na grudzień 2020

TIDAL, OLX, InPost, World of Tanks i AutoMapa – to marki, które zobaczymy w najnowszej kampanii sklepu Huawei, czyli AppGallery. Grudniowa akcja promocyjna komunikuje popularne wśród konsumentów kategorie aplikacji, takie jak: muzyka, zakupy, gry i nawigacja. Znajdziecie tu tematyczne filmy i atrakcyjne bonusy dla użytkowników, korzystających z wybranych aplikacji. Sprawdźcie szczegóły.

Grudniowa kampania AppGallery

Głównym elementem przedświątecznej kampanii AppGallery jest seria sześciu filmów. Pięć z nich promuje każdą z wymienionych aplikacji oddzielnie, natomiast jeden opowiada o nich łącznie. 

Pierwsze opublikowane w ramach pomysłowego projektu wideo zachęca do skorzystania z kategorii „muzyka” i aplikacji TIDAL. Na filmiku zobaczymy też najnowsze urządzenia marki Huawei, które pozwolą z tych dobrodziejstw skorzystać. 

Znajdziecie go na oficjalnym fanpage AppGallery na FBKolejne materiały wideo, które przygotowano na potrzeby kampanii, będą pojawiać się tam systematycznie przez cały grudzień.

 

Promocje w AppGallery na grudzień 2020

Jak co miesiąc przypominamy również o trwaniu niezależnych promocji, które przygotowano dla użytkowników, korzystających z AppGallery. Mowa tutaj o:

  • WP Pilot, czyli 14 dni dostępu do telewizji online – oferta ważna do 31.01.2021
  • AutoMapa – bezpłatny dostęp do nawigacji na Polskę – oferta ważna do 31.12.2020,
  • 3-miesięczny dostęp do audiobooków i e-booków Empik Go – oferta ważna do 31.12.2020,
  • 90-dniowy dostęp do Premium TOK FM – oferta ważna do 31.12.2020,
  • 100 sztuk złota do mikropłatności w Top Speed – oferta ważna do 31.12.2020.

Polecane smartfony z HMS: