Pierwsze DLC dla „Dragon Ball Z: Kakarot”. Co dostaną fani Goku i spółki?

Jeśli zagrywacie się „Dragon Ball Z: Kakarot”, który zadebiutował w styczniu tego roku, przygotujcie się. 28 kwietnia pojawi się pierwsze DLC dla tej gry. A wraz jedna ze świeższych postaci w universum „Zetki”. Z kim zmierzy się Goku i jego przyjaciele?

Przebudzenie mocy w Dragon Ball Z: Kakarot

Nowy content został podzielony na części. A New Power Awakens – Part 1 pojawi się już 28 kwietnia. W ramach DLC do gry zawita Bóg Zniszczenia – Beerus. Od swojego debiutu w filmie Dragon Ball Z: Battle of Gods, stał się regularnym uczestnikiem wydarzeń rozgrywających się w ramach mangi i anime Dragon Ball Super (osadzonej pomiędzy sagą Buu a zakończeniem Zetki). Humorzasta, lubiąca dobrze zjeść, a przy tym niezwykle potężna postać, będzie godnym przeciwnikiem dla tytułowego Saiyanina.

W związku z pojawieniem się Beerusa, gracze będą mogli także odblokować nowe transformacje bohaterów (Goku i Vegety), a konkretnie Super Saiyan God. To forma SSJ, która również została wprowadzona przy okazji wspomnianej kinówki. Pokonać boga zniszczenia nie będzie łatwo. Nie tylko dysponuje on mocą na poziomie 250, ale także nie będzie możliwości pełnego wykorzystania swoich zasobów.

dragon ball z kakarot dlc
Źródło: Bandai

Dla kogo będzie dostępne DLC?

Materiał z Beerusem będzie dostępny w ramach sezonowej przepustki. Jeśli nie uda się z niego skorzystać z niego teraz, pozostaje opcja dokupienia jej wraz z drugą częścią A New Power Awakens, która ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Gry z universum Dragon Ball (i nie tylko) możecie znaleźć w sklepie x-kom.

Źrodło: Bandai Namco