„Dragon Ball Z: Kakarot” – ostatnie DLC już jest

Fani świata Smoczych Kul, którzy zagrywają się w „Dragon Ball Z Kakarot”, dostali nowe – ostatnie w grze – DLC. Po wczorajszej zapowiedzi, od dzisiaj dostępna jest nowa zawartość, której tytuł – „Trunks: The Warrior of Hope” – mówi sam za siebie.

Co dostajemy w nowym DLC do Dragon Ball Z: Kakarot?

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Damiana, Bandai zaprezentowało nowy materiał podczas targów E3. W poprzednich DLC spotkaliśmy Boga Zniszczenia Beerusa oraz Freezę w nowej, złotej formie. Nowy materiał nawiązuje z kolei do jednego z bardziej interesujących wątków Zetki, mianowicie Trunksa z przyszłości. Związany z sagą Androidów i rozwinięty w filmie TV Dragon Ball Z: The History of Trunks, przedstawiał postapokaliptyczną rzeczywistość, w której Goku zmarł na chorobę serca, większość wojowników Z zginęła w walce z Androidami dra Gero, a Smocze Kule przestały istnieć.

Jedyna nadzieja w okaleczonym Gohanie i jego uczniu – Trunksie. I to właśnie z nimi związane jest nowe, ostatnie DLC Kakarota. Jest ono dostępne wraz z przepustką sezonową, która daje też dostęp do poprzednich DLC oraz bonusowego itemu.

Przypomnijmy, że niedawno zapowiedziano też nowy film Dragon Ball Super. A fanów jak zwykle zapraszamy po gry i gadżety do sklepu x-kom oraz al.to.

Źródło: Lords of Gaming, Bandai Namco Entertainment