Maneater wpłynął na wody Xbox Game Pass. Strach się bać?

Xbox Game Pass znowu zaskakuje? Wczoraj odbyła się podwójna premiera. Wszyscy subskrybenci konsol i komputerów PC — niezależnie od poziomu subskrypcji oraz użytkownicy Nintendo Switch- mogli ucieszyć się z Maneater, RPG akcji z 2020 roku. Gra to połączenie filmu Szczęki z Grand Theft Auto, powinna więc wzbudzić niemałe zainteresowanie nie tylko wśród użytkowników Xbox Game Pass.

Microsoft wie co dobre dla konsolowych graczy

Już wcześniej mogłeś usłyszeć o tym, że Maneater powoli zmierza w kierunku Xbox Game Pass. Tytuł aktualnie jest dostępny na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), komputerach osobistych oraz w Xbox Cloud Gaming, PS5 i Nintendo Switch.

Usługę na konsolę możesz kupić już za 40 zł miesięcznie, a jeśli uda Ci się trafić na dobrą promocję, to i za 300 zł na rok. Warto również zwrócić uwagę na plan Ultimate, który zdobędziesz w cenie 54,99 zł. Posiada on Xbox Live Gold, który obejmuje oferty Deals with Gold, Games with Gold i tryb dla wielu graczy na konsoli.

Przeczytaj również:

Maneater — gra dla ludzi o mocnych nerwach?

Gra została opracowana przez Tripwire Interactive i wydana przez Deep Silver. Zadebiutowała w maju 2020 roku — odniosła komercyjny sukces i znalazła odbiorców, którym spodobała się pierwsza od lat gra Shark inspirowana Szczękami.

Gra jest dosyć przewidywalna i śmieszna na swój sposób. Przerywniki są przedstawiane jak zły serial dokumentalny w stylu Tiger King. Nie będziesz w stanie powstrzymać się od śmiechu z dowcipów, które rzuca na Cebie gra, lub narzekania na narratora za jego zjadliwe uwagi, gdy odgryziesz więcej, niż możesz przeżuć.

Swoją przygodę w grze Maneater zaczniesz w postaci małego rekina. Po chwili jesteś świadkiem, jak Twoją matkę zabija łowca rekinów, więc ukrywasz się w wodach, rozwijasz się, uczysz, stajesz się bardziej waleczny, aby dokonać zemsty. Rozdziały zostały opatrzone dodatkowo materiałami przedstawiającymi Scaly Pete (łowcy) i jego działalności związanej z polowaniem na rekiny.

Gra Maneater na Xbox Game Pass

Maneater nie jest grą idealną. Trzeba przyznać, że jest trochę niedopracowana, podczas rozgrywki można łatwo dostrzec wiele niedociągnieć, ale to nie zmienia faktu, że oferuje świetną zabawę. Warto więc w nią zagrać nawet dla samej frajdy pośmiania się z tandetnych słowotoków narratora.

źródło: comicbook.com