Logitech G Pro X to najlepsze słuchawki 2019 roku według czytelników portalu benchmark.pl

W przeprowadzonym przez portal benchmark.pl plebiscycie na produkty roku 2019 głosowało tysiące internautów. W kategorii na najlepsze słuchawki na pierwszym miejscu uplasował się headset dla graczy Logitech G Pro X. Co ciekawe rywalizował o to zaszczytne miejsce z takimi pozycjami, jak Sony WF-1000XM3, Huawei FreeBuds 3 czy Apple AirPods Pro.

Mocna konkurencja w plebiscycie

Słuchawki Logitech G Pro X miały niezwykle silną konkurencję. Sytuacja byłaby o wiele prostsza, gdyby ta kategoria została zawężona jedynie do headsetów dedykowanych graczom. W rankingu wzięły udział jednak najróżniejsze konstrukcje, od słuchawek nausznych, po bezprzewodowe, kończąc na pchełkach typu true wireless.

logo portalu benchmark
Źródło: benchmark.pl
W plebiscycie na produkt roku 2019 propozycja Logitecha musiała więc zawalczyć z takimi propozycjami innych producentów jak przykładowo Sony WF-1000XM3. Ten bezprzewodowy model słuchawek nausznych uznawany jest za wyznacznik jakości pod względem jakości dźwięku, długości pracy na baterii, wygody i co najważniejsze jakości aktywnej redukcji szumów. Mimo dużych różnic w konstrukcji sporą konkurencją dla G Pro X były również AirPods Pro od Apple. Tak, wiem, że to słuchawki true wireless, na dodatek przeznaczone dla posiadaczy produktów Apple, więc grono potencjalnych klientów jest znacznie mniejsze, niż przy chociażby WF-1000XM3. Nie mogę jednak odmówić im świetnego brzmienia i bardzo dobrej jakości wykonania wraz z dodatkowymi funkcjami, takimi jak ładowanie bezprzewodowe i łatwe parowanie. Jak widzisz konkurencja była niezwykle mocna. Co jednak sprawiło, że to właśnie słuchawki Logitech G Pro X zwyciężyły?
wyniki rankingu benchmark lista
Źródło: benchmark.pl

Zwycięzca mógł być tylko jeden, czyli Logitech G Pro X

Wczytując się w naszą recenzję słuchawek Logitech G Pro X nie można mieć wątpliwości co do wyników głosowania. Headset ten jest po prostu bardzo dobrą propozycją dla niemal wszystkich. Świetne wykonanie i stonowany design przypadną do gustu nie tylko zagorzałym graczom, ale również fanom najróżniejszych gatunków muzycznych czy filmów.

logitech g pro x na czerwonym tle

Jakość odtwarzanego dźwięku także nie zawodzi, dostarczając słuchaczowi wiele radości tak przy słuchaniu muzyki jak i w filmach. Oczywiście headset ten jednak sprawdza się najlepiej w grach, gdzie świetne odwzorowanie odgłosów w przestrzeni ułatwia rozgrywkę. Walcząc w drużynie wraz ze znajomymi w kolejnych meczach Call of Duty Warzone pomaga także bardzo dobry mikrofon, współpracujący z technologią BLUE VO!CE.

Najwięcej zaoferują miłośnikom strzelanek, zwłaszcza sieciowych, ponieważ dosłownie pozwalają wyławiać z wojennego tumultu odgłosy strzałów, przeładowania broni czy kroków.
Michał Tomal

Ogromna ilość dodatkowych możliwości ustawień dźwięku nagrywanego i odtwarzanego dzięki oprogramowaniu G HUB pozwala dostosować niemal każdy parametr słuchawek pod swoje preferencje. 

Patrząc na wszystkie zalety Logitech G Pro X rysuje się obraz słuchawek wpadających w gusta wielu osobom. Spodobają się zarówno niedzielnym jak i zapalonym graczom, fanom filmów i muzyki. I co najlepsze, aby skorzystać z tych wszystkich dobrodziejstw, nie trzeba podpisywać umowy z diabłem albo sprzedawać nerki, gdyż cena słuchawek G Pro X jest całkiem atrakcyjna jak na ich możliwości.