Jak zdobyć spadochron w GTA V? Poznaj wszystkie sposoby

Grand Theft Auto V ma już osiem lat, ale w dalszym ciągu porywa graczy i niewątpliwie jest jedną z najbardziej wciągających gier akcji. Jeśli cieszy Cię nie tylko rozwałka na ulicy, ale także na wysokościach to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy sposoby na zdobycie spadochronu, który pozwoli Ci na nurkowanie z wysokich konstrukcji.

Jak zdobyć spadochron w GTA V?

 1. Kup spadochron w Ammu-Nation.
 2. Zdobądź spadochron w Mount Chiliad
 3. Zdobądź spadochron w Maze Bank.
 4. Użyj kodu, aby odblokować spadochron.

Kup spadochron w Ammu-Nation

Możesz kupić spadochron w Ammu-Nation. W trybie dla jednego gracza odblokowuje się po ukończeniu misji Minor Turbulence jako Trevor. W Grand Theft Auto Online odblokowuje się na poziomie 11.

Zdobądź spadochron w Mt.Chiliad lub Maze Bank

Na mapie znajduje się kilka miejsc, w których możesz kupić spadochron. Jedno z nich znajduje się na szczycie Mount Chiliad. Jest to jedna z trzech gór w hrabstwie Blaine, która wyróżnia się tym, że jest najwyższym szczytem w stanie.

Kolejną znaną lokalizacją jest Maze Bank. To drapacz chmur w Los Santos, który jest najwyższym budynkiem w mieście.

Spadochron w GTA V
źródło: sportskeeda.com

Użyj kodu, aby odblokować spadochron

Możesz wprowadzić go w trybie dla jednego gracza, aby automatycznie otrzymać spadochron.

Jaki jest kod na spadochron w GTA V?

 • PS4: LEWO, PRAWO, L1, L2, R1, R2, R2, LEWO, LEWO, PRAWO, L1.
 • Telefon: 1-999-759-3483 [1-999-SKYDIVE]

Jak skorzystać ze spadochronu w GTA V?

Spadochron jest niezbędny do przetrwania dużego upadku, takiego jak skok z samolotu lub wysokiego budynku. W misjach fabularnych i misjach pobocznych, które wymagają skakania z dużych wysokości, zostaniesz wcześniej wyposażony w spadochron.

Jeśli jednak chcesz go kupić i zachować dla siebie na wypadek, gdyby Twoje przyszłe działania  będą wymagały skakania z czegoś wysokiego, oto sposób, w jaki możesz go zdobyć:

 1. Po misji „Minor Turbluence”, w której Trevor rozbija samolot Merryweather. W Ammu-Nation można kupić spadochrony.
 2. Przejdź do sklepu Ammu-Nation.
 3. Poszukaj spadochronu.
 4. Kup spadochron.
 5. Następnym razem, gdy zeskoczysz z wysokiej konstrukcji, będziesz miał możliwość otwarcia spadochronu.
Spadochron w GTA V
źródło: gta.fandom.com

Jak aktywować spadochron?

Gdy jesteś już  wyposażony spadochron, możesz go aktywować, naciskając X na PlayStation, A na Xboksie lub F na PC. Po rozłożeniu możesz strzelać z broni jednoręcznej, gdy spadasz w dół, ale uważaj, spadochron może zostać zniszczony przez wrogów. Jeśli jednak masz dodatkowy spadochron, możesz go wyciągnąć, jeśli pierwszy zostanie zniszczony. Spadochron możesz także otworzyć, będąc w powietrzu po skoku na motorze. Musisz jednak pamiętać, że spadochron jest jednorazowy i po zużyciu będziesz musiał zaopatrzyć się w nowy.

Jak zmienić styl spadochronu?

 1. Otwórz menu interakcji.
 2. Następnie przejdź do Styl.
 3. Później kliknij Spadochron.

Słów kilka o GTA V

Osadzone w czasach współczesnych, Grand Theft Auto V miało za ogromne zadanie stworzenie wiarygodnego świata, który gracze mogą kupić jako dokładną wizualizację świata rzeczywistego. Rockstar dołożył więc wszelkich starań, aby wprowadzić do gry drobiazgowe szczegóły, aby była jak najbardziej autentyczna i zbliżona do świata realnego.

Chociaż prawdą jest, że istnieją gry z otwartym światem i bardziej dogłębną rozgrywką i mechaniką, to jednak rzadko który może dorównać GTA V pod względem realności świata gry.

trevor z gta 5

GTA V oferuje graczowi wiele okazji do eksploracji czy cieszenia się z interesującej fabuły. To jednak nie wszystko. Najciekawsze są momenty ekstremalne, które gracz może przeżywać, czyli właśnie skok ze spadochronem albo base jumping. Co może być lepszego od skoku z wysokiego budynku i podziwiania zachodu słońca, który powoli pochłania miasto?