Co jeszcze oferuje nowy soundbar Philipsa?
Jakie pozostałe cechy ma Philips Fidelio B97? Oddajmy głos producentowi:
Łatwość podłączenia gwarantują dwa złącza HDMI 2.1 z eARC i przesyłaniem sygnału 4K (pass through). Urządzenie umożliwia łączność bezprzewodową za pośrednictwem Bluetooth i Apple AirPlay. Dodatkowo soundbar może działać jako część systemu Philips Wireless Home, który zapewnia prostą bezprzewodową łączność w wielu pomieszczeniach za pomocą technologii Play-Fi. Dzięki aplikacji Philips Sound oraz kompatybilności zarówno z Asystentem Google, jak i Amazon Alexa instalacja i obsługa sprzętu są równie łatwe.
Soundbar Philips Fidelio B97 oraz spokrewniony z nim, choć nie tak zaawansowany model B95 (klasy 5.1.2, bez odłączanych głośników efektowych) wejdą do sprzedaży w cenach 1200 oraz 800 euro (około 5000 i 3200 złotych). Data debiutu w krajowych sklepach nie jest znana. Różnice pomiędzy tymi modelami pokazuje poniższa tabela.
Witam Serdecznie
Czy będzie test tego zestawu 🙂
Rafał, jak tylko pojawi się taka możliwość to przetestujemy ten zestaw 🙂
Dzień dobry,
Czy jeśli do Oleda Philipsa 55 803/12, który według specyfikacji obsługuje Dolby Digital i Dolby Digital+, podepnę ten soundbar (np poprzez HDMI ARC), który to soundbar obsługuje Dolby Atmos, to ten Atmos będzie działał np w serwisach typu Netflix (przy założeniu oczywiście, że znajduje się tam materiał posiadający dolby Atmos)? Jeśli tak, to w jakiej konfiguracji w TV wyjściowego audio mogło by to działać? (mam 4 opcje: wielokanałowy, Dolby Digital plus, stereo nieskopresowane, wielokanałowy z obejściem. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Warunkiem powodzenia jest dostarczenie do ww. soundbara sygnału nieprzetworzonego, który soundbar sam zdekoduje i przetworzy. Ponieważ nie testowałem ani tego telewizora ani soundbara, podejrzewam, że pożądany wynik mogłyby dać dwie opcje: wielokanałowy z obejściem lub Dolby Digital+. Ja przynajmniej zacząłbym od tych właśnie dwóch opcji