Game Pass – gry na marzec 2021: NBA 2k21, Star Wars Squadrons i wiele innych

Marzec przyniesie wiele nowych tytułów, które ucieszą posiadaczy Game Passa. Platforma wzbogaci się między innymi o kilka sportowych gier, ale nie tylko, ponieważ coś dla siebie znajdą między innymi fani Gwiezdnych Wojen. Sprawdźcie, jakie nowości pojawią się niebawem na Xbox Game Pass.

Game Pass – gry na marzec 2021

Posiadacze subskrypcji w Xbox Game Pass, których szczególnie interesują gry o tematyce sportowej (ale nie tylko), z pewnością znajdą coś dla siebie. W razie gdyby marcowa pogoda nie pozwoliła na wyjście z piłką na boisko, wystarczy zaparzyć herbatę (lub inne płyny) i zasiąść z padem przed takimi tytułami jak:

Madden NFL 21 na Xbox Series X|S

Są tu jacyś fani futbolu amerykańskiego? Kolejna odsłona popularnego symulatora tego sportu to wiele godzin frajdy z licencjonowanymi drużynami ligi NFL i wiernie odwzorowanymi zawodnikami. EA Sports zadbało, by realizm rozgrywki był na najwyższym poziomie, a więc godziny spędzone z Madden NFL 21 to niczym udział w prawdziwym meczu.

Madden NFL 21 na Xbox Series X|S jest już dostępne w Game Pass.

Football Manager 2021 na PC i Xbox Series X|S

Kto interesuje się piłką nożną, z pewnością wie, jak potężnym symulatorem jest Football Manager. Wiem po sobie, że wcielając się w menadżera klubu piłkarskiego w FM’ie można prowadzić drugie życie i spędzić z grą setki, albo nawet tysiące godzin. A jak świetna i wciągająca jest to gra, dowiecie się z recenzji: Football Manager 2021 – recenzja. Hegemon nie spoczywa na laurach.

Football Manager 2021 na PC i Xbox Series X|S w Game Pass dostępny będzie od 4 marca.

NBA 2k21 na Xbox Series X|S

A gdyby przenieść się na parkiety najlepszej koszykarskiej ligi na świecie? Jest to możliwe dzięki NBA 2k21, które dzięki licencjonowanym drużynom, zawodnikom odwzorowanym jak ze zdjęcia, jest gwarancją świetnej wielogodzinnej rozgrywki. Powiem szczerze, że sam jestem zaskoczony stopniem realizmu w grze.

NBA 2k21 na Xbox Series X|S w Game Pass dostępne będzie od 4 marca.

Star Wars Squadrons na Xbox Series X|S

Ale nie każdy interesuje się sportem, więc gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen z pewnością przyciągnie fanów serii. Gracz wciela się w pilotów myśliwców znanych ze Star Wars. Co ciekawe, historia opowiedziana jest z dwóch stron: pilota Nowej Republiki, a także Imperium, dzięki czemu gracz poznaje dwie strony konfliktu. Dla fanów Gwiezdnych Wojen – must have.

Star Wars Squadrons na Xbox Series X|S pojawi się w Game Pass w marcu, ale nie podano dokładnej daty.

Aktualizacje i tytuły, które znikają z platformy

Ponadto w Game Pass od 15 marca znikną takie tytuły jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Alvastia Chronicles, Astrologaster, Bloodstained: Rituael of the Night oraz Kona. Jeśli są to tytuły, w które jeszcze nie graliście, spieszcie się, bo odchodzą.

Pojawią się natomiast uaktualnienia dla Gears 5 i Minecraft. Potwierdzono także, że w kwietniu pojawi się NHL 21 na Xbox Series X|S. Liczba nowości jest duża, kto jeszcze nie ma Game Passa, może kupić go w sklepie x-kom.

Źródło: ign.com