Czy tak będzie wyglądać Motorola Razr 4?

Motorola Razr 4 to dla wielu jedna z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Już w styczniu, kiedy umieszczone na stronie WIPO szkice technologiczne obiegły świat, projekt wywołał aplauz, a spore grono internautów wyraziło zainteresowanie jego dalszym losem. Wczoraj portal Slashleaks opublikował zdjęcia przedstawiające nowego smartfona w towarzystwie akcesoriów. Czy wciąż są powody do zachwytu?

Skąd ten hype?

Motorola Razr to telefon o kultowym statusie. Model V3 nie tylko osiągnął imponujące wyniki sprzedaży (ponad 130 milionów egzemplarzy – dane z 2017 r.), ale też zapisał się w popkulturze. Towarzyszył na przykład Jeremy’emu Clarksonowi na planie Top Geara, Russellowi Crowe’owi w filmie Dobry rok i – oczywiście – Meryl Streep w Diabeł ubiera się u Prady.

O popularności Motoroli Razr V3 zadecydował design. Gdy weszła do sprzedaży, była najcieńszym telefonem dostępnym na rynku. No i ta klapka…

motorola razr wygląd telefonu

Czy to nowa Razr4?

Nowa Motorola Razr 4, którą przedstawiają materiały opublikowane na Slashleaks, wyglądem zdaje się właśnie nawiązywać do nieśmiertelnej klasyki. Smartfon ma składać się w poprzek, dzięki czemu doskonale będzie imitował model z klapką. A oto jak się prezentuje: 

Ze zdjęć ujawnionych przez Slashleaks wynika, że w charakterystycznym opakowaniu znajdą się: smartfon, stacja do ładowania bezprzewodowego, kabel zasilający, dwa adaptery (USB A na USB C oraz jack 3,5 na USB C) oraz słuchawki.

Motorola Razr 4 – co wiemy o specyfikacji?

W marcu portal Techradar poinformował, że nowa Razr nie będzie mieć parametrów flagowca. Najprawdopodobniej można spodziewać się w niej Snapdragona 710, średniej ilości pamięci RAM oraz baterii o pojemności ok. 3000 mAh. Najwyraźniej najmocniejszym atutem smartfona ma być jego innowacyjny kształt i oryginalny wygląd. Choć – nie ma się co oszukiwać – i powyższe parametry wystarczą do sprawnego i szybkiego działania.

Jak widać, na rynku składanych smartfonów dzieje się coraz więcej. Nie tak dawno Samsung wstrzymał premierę Galaxy Folda i pracuje nad jego udoskonaleniem. A przecież wciąż czekamy na ruchy innych marek, o których coraz śmielej informują różne portale.

Źródła: techradar.com, slashleaks