Czy God of War: Ragnarok zostanie zaprezentowany na następnym wydarzeniu PlayStation?

Mimo że wydarzenie Sony nie zostało jeszcze ogłoszone, to doszły do nas słuchy, że firma może pokazać pierwszy materiał z rozgrywki God Of War: Ragnarok w bardzo niedługim czasie. Czy plotka okaże się prawdziwa i ukoi serca wiernych fanów God of War?

Co do tej pory wiadomo o grze God of War: Ragnarok?

Długo oczekiwana kontynuacja docenionego przez krytyków ponownego uruchomienia God Of War z 2018 roku została po raz pierwszy omówiona w 2020 roku. Od tego czasu wywołała niemałą burzę.

Chociaż początkowo zatytułowany God Of War: Ragnarök miał zostać wydany jeszcze w tym roku, gra została ostatecznie opóźniona do 2022 roku. Decyzja została podjęta przez samego dyrektora Sony Monica Cory’ego Balroga. Trudno się więc dziwić, że od tego czasu Sony otrzymało nieprzyjemne wiadomości od zdenerwowanych „fanów”. Na szczęście mimo nieprzychylnych komentarzy studio nadal zapewnia, że Ragnarök będzie czymś niezwykłym, gdy w końcu będzie gotowy do uruchomienia zarówno na PS4, jak i PS5.

Więcej na temat gry dowiesz się w naszym artykule: God of War: Ragnarok – data premiery, trailer, plotki. Co na ten moment wiemy o superprodukcji na PS5?

O czym mówi plotka o grze God of War: Ragnarok?

Niedawno zakończyły się targi E3 2021, co oznacza, że ​​prawie wszyscy najwięksi wydawcy w branży potwierdzili do tej pory najważniejsze szczegóły dotyczące tego, co planują na resztę roku. Niestety Sony już trzeci rok z rzędu zabrakło na E3, a co za tym idzie, ​​ich plany na pozostałą część 2021 roku w dalszym ciągu owiane są tajemnicą.

Nick Baker, współzałożyciel XboxEra.com i współprowadzący podcast XboxEra, niedawno podzielił się teorią dotyczącą God Of War: Ragnarök na Twitterze. Stwierdził, że ​​Sony pokaże część materiału z rozgrywki podczas nadchodzącego PlayStation State Of. Nie ma jednak oficjalnej informacji, kiedy to wydarzenie się odbędzie.

God of War 2 Ragnarok is coming

Co wiadomo o fabule gry God of War: Ragnarok?

Na ten moment niezbyt dużo, ale mówi się, że koncentruje się ona wokół tytułowej ostatecznej bitwy oczywiście położonej w nordyckim klimacie, w której Kratos walczy równo z samym bogiem piorunów – Thorem Odinsonem. Ponowne uruchomienie God Of War z 2018 roku spotkało się z dużym uznaniem za sprawą wolniejszej rozgrywki. Ciekawie więc będzie zobaczyć, jak ewoluuje w God Of War: Ragnarök. Zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę możliwości kontrolera DualSense PlayStation 5, który może zwiększyć wagę i moc broni Kratosa.

Źródła: screenrant.com