Cena i parametry Xiaomi Mi Band 4C. Poznajcie kolejną odsłonę kultowej opaski dla aktywnych

Jak wiadomo, dobre i atrakcyjne cenowo smartfony to nie jedyny konik Xiaomi. Chiński producent perfekcyjnie porusza się również w temacie akcesoriów wearables, szczególnie opasek sportowych, które dotychczas z niezwykłym efektem podbiły serca najbardziej aktywnych użytkowników. Po niedawnym debiucie opaski Mi Band 5, przyszła pora na kolejną alternatywę w postaci Xiaomi Mi Band 4C.

Budowa i ekran nowej opaski Xiaomi

Nowa opaska Xiaomi otrzymała multibarwny ekran, wyświetlający obraz w 16 milionach kolorów. Jest to dotykowy panel LCD o przekątnej 1,08 cala (rozdzielczość 120×120 pikseli), pokryty szkłem hartowanym 2D. Takie parametry, na czele z wyższą rozdzielczością, umożliwiają błyskawiczną personalizację motywów na tarczy i gwarantują przy tym, że każdy użytkownik odnajdzie swój własny styl – bez względu na to, czy wybiera się na siłownie, czy akurat śpieszy się na biznesowe spotkanie.

Z kolei pasek, tradycyjnie już, wykonany jest z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Trzeba też wspomnieć, że korpus Xiaomi Mi Band 4C zaskakuje w tym modelu oryginalną bryłą, która ma kształt prostokąta. Jest to pierwszy smartband tego producenta, który odszedł od opływowego kształtu swojego „centrum dowodzenia”.  

Xiaomi mi band 4C

Specyfikacja Xiaomi Mi Band 4C

Inteligentna opaska Xiaomi monitoruje zarówno codzienną aktywność, jak i poszczególne parametry organizmu, np. tętno czy ilość spalonych kalorii. Posiada również dedykowane tryby ćwiczeń, dzięki którym użytkownik może śledzić swoje postępy i układać treningowe. Współpracuje z systemami Android 4.4 i nowszym oraz iOS 10 i nowszym. Może również pochwalić się dedykowaną aplikacją, która stanowi przedłużenie jej funkcjonalności. To właśnie w niej użytkownik sprawdzi rozbudowane parametry odbytych treningów, przeczyta wskazówki odnośnie zdrowego stylu życia oraz dopasuje ustawienia wyglądu zegarka do aktualnego humoru.

Co więcej, dzięki specjalistycznemu czujnikowi tętna PPG, opaska będzie monitorowała pracę serca 24/7. Dodatkowo umożliwi sterowanie muzyką odtwarzaną na smartfonie. Jest też wodoszczelna, co potwierdzono certyfikatem 5 ATM. Nowy smartband zapewnia również funkcje telefoniczne, jak np. odczytywanie wiadomości z internetowych komunikatorów oraz SMS. Znajdziecie tu także znaną i lubianą opcję „znajdź telefon”.

Xiaomi Mi Band 4C napędza akumulator 130 mAh, co przy oferowanych funkcjonalnościach, zgodnie z deklaracjami producenta, ma wystarczyć na 2 tygodnie ciągłej pracy, bez konieczności doładowywania sprzętu. 

Xiaomi mi band 4C

Cena i dostępność Mi Band 4C


Najnowsza opaska Xiaomi jest już dostępna w Polsce oraz w sklepie x-kom. Mnóstwo emocji wzbudza jej cena, która wynosi zaledwie… 99 zł.  Dwucyfrowa kwota, przy tak atrakcyjnej specyfikacji Xiaomi Mi Band 4C, może sprawić, że opaska okaże się absolutnym hitem sprzedaży wśród akcesoriów wearables.

Zamów Xiaomi Mi Band 4C w sklepie x-kom

Zobacz też: