Potrzebujesz solidnego miernika aktywności? Chcesz wiedzieć, jak funkcjonuje Twój organizm? A może szukasz stylowego dodatku, który wesprze Cię w codziennych zadaniach? Przekonaj się, czy kolejna wersja opaski sportowej Huawei jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Sprawdź test i recenzję nowego Huawei Band 7.
Huawei doskonale radzi sobie na rynku akcesoriów wearables. I co ciekawe, nie chodzi tu wyłącznie o smartwatche, ale również opaski sportowe. Przypomnijmy, że smartbandy tego producenta z generacji na generację cieszą się wielką popularnością i są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów.
Postanowiłam zatem sprawdzić, czy kolejna wersja opaski chińskiego producenta ma szansę powtórzyć ten sukces. Byłam ciekawa, czy Huawei potrafi jeszcze czymś zaskoczyć w tym temacie, oraz czy odrobił lekcję i dopracował niedoskonałości z poprzedniego modelu. Pod moją recenzencką lupą znalazł się najnowszy Huawei Band 7 w wersji różowej. Muszę jednak od razu zaznaczyć, że niniejszy smartband można też dostać również w kolorze czarnym i zielonym.
W zgrabnym i jasno opisanym pudełeczku otrzymałam: nową opaskę sportową Huawei oraz dedykowany jej kabel do ładowania.
Z informacji technicznych trzeba zaznaczyć, że Huawei Band 7 współgra ze smartfonami pracującymi na systemach Android oraz iOS i. W zależności, który z nich posiadamy, musimy liczyć się z faktem, że może to wpływać na poszczególne opcje urządzenia. Do prawidłowej synchronizacji niezbędna jest też dedykowana aplikacja producenta Huawei Zdrowie. Ja testowałam sprzęt na smartfonie z Androidem.
Pierwsze co rzuca się w oczy po wzięciu w rękę nowego smartbanda Huawei to jego udoskonalony design. Konkretnie chodzi o smuklejszą obudowę korpusu i węższy pasek, które ostatecznie wpływają na odczuwalnie lżejszą konstrukcję opaski. Ma to znaczący znaczenie w kontekście komfortu noszenia sprzętu, który nie przeszkadza zarówno podczas ćwiczeń, codziennych czynności, jak i nocnego odpoczynku. Jednym słowem nosi się go wygodnie i bez żadnych wyrzeczeń. Będzie to dobra opcja dla tych, którzy nie lubią dużych smartwatchy, oraz dla osób z mniejszymi nadgarstkami – tu ukłon między innymi w stronę damskiej części publiczności.
W Huawei Band 7 otrzymujemy 1,47-calowy ekran AMOLED o pięknych, żywych barwach i wysokim kontraście. Trzeba zaznaczyć, że pozostaje on czytelny nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, np. w pełnym słońcu. Menu opaski, oprócz dodanych funkcji, niemal nie różni się od poprzedniej wersji urządzenia.
Z kolei obsługa jest możliwa za pomocą dotyku oraz bocznego przycisku mechanicznego typu „home”. Po przesunięciu ekranu w prawo lub w lewo możemy też uzyskać szybki dostęp do poszczególnych funkcji smartbanda.
Co ciekawe, Huawei Band 7 oferuje też opcję blokady ekranu, co oznacza, że możemy ustawić hasło dostępu i mieć pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał wglądu do naszego urządzenia. Natomiast bogaty wybór tarcz, które wybierzemy z poziomu nadgarstka lub aplikacji mobilnej Huawei Zdrowie, tylko potęguje pozytywne wrażenia płynące z obcowania z tym sprzętem.
Idąc dalej należy zaznaczyć, że cała konstrukcja opaski jest wodoodporna (5 ATM), więc sprawdzi się doskonale nie tylko podczas treningów na lądzie, ale i sportów wodnych. Co więcej, smartband Huawei otrzymał genialnie dopasowujący się do nadgarstka pasek, który nie uczula, mimo że zrobiony jest z tworzywa sztucznego. Możemy go też swobodnie zmieniać, dopasowując sprzęt do różnych stylizacji. Dla mnie bomba!
Jest duża szansa, że nowa opaska Huawei spełni oczekiwania tych, którzy chcą stale trzymać rękę na pulsie (w przenośni i dosłownie) w zakresie swojego zdrowia. Do dyspozycji mamy tu czujnik tętna 24/7 oraz pulsoksymetr, który weryfikuje ilość tlenu we krwi. Oba wspomniane parametry są kluczowe we wczesnej diagnozie chorób i stanów zapalnych rozwijających się w organizmie.
W praktyce oznacza to tyle, że dzięki opasce Huawei, tętno mierzone jest bez przerwy, a saturację możemy sprawdzić w każdym momencie, uruchamiając odpowiednią ikonę z menu smartbanda. Co więcej, Huawei Band 7 oddaje do dyspozycji także pakiet funkcjonalności Zdrowe życie, na którą składają się indywidualne plany, które zakładają m.in. przypomnienia o piciu wody, a także alerty o braku ruchu czy zbyt dużym stresie.
A propos tego ostatniego, nowy smartband Huawei pomoże także skutecznie uporać się ze stresowym obciążeniem, wcześniej uświadamiając nas, jak bardzo wpływa ono na nas w ciągu każdego dnia. Na tym jednak nie koniec, bo gdy stres okaże się za wysoki, dzięki prostym ćwiczeniom oddechowym, uchroni nas przed jego szkodliwym wpływem, poprawiając koncentrację i samopoczucie.
Opaska weryfikuje organizm również gdy śpimy. Pokaże, ile czasu spędziliśmy na odpoczynku, jak przebiegały jego poszczególne fazy, ale także poprzez codzienne raporty w aplikacji mobilnej, zasugeruje, co można zrobić, aby sen był bardziej wartościowy. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii TruSleep, która analizuje nie tylko tętno, ale i ilość oddechów oraz ruchy, które wykonujemy podczas odpoczynku.
Huawei Band 7 został stworzony z myślą o sporcie, więc nie jest zaskoczeniem, że mamy tu dużo trybów aktywności. Za jego pośrednictwem możemy kontrolować nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, np. bieganie, rower, czy pływanie, ale również mniej oczywiste, m.in. skakanie na skakance, jogę, crossfit czy boks. Łącznie mamy ich tu do dyspozycji aż 96, z których aż 10 możemy spersonalizować i wyróżnić w menu podstawowym, a następnie mieć do nich dostęp w pierwszej kolejności – szybko i wygodnie.
Co więcej, w przypadku chodzenia, biegania oraz ćwiczeń na orbitreku i ergometrze, opaska Huawei sama wykryje rozpoczęcie i zakończenie aktywności. Przyznaje, że działa to całkiem nieźle. Najpierw jednak trzeba tę opcję włączyć w ustawieniach smartbanda.
Przechodząc jednak do meritum, mając Huawei Band 7 na ręce podczas treningu, dowiemy się interesujących szczegółów na temat jego przebiegu. Chodzi m.in. o czas trwania, dystans i średnie tempo, czy spalone kalorie. Opaska poinformuje też, w jakiej fazie tętna obecnie się znajdujemy i jak przekłada się ona na poszczególne części treningu. Natomiast po skończonej aktywności oszacuje, ile czasu będziemy musieli poświęcić na regenerację.
Ale to nie wszystko. Huawei Band 7 oferuje też wskazówki w czasie rzeczywistym, które sprawią, że trening będzie jeszcze bardziej efektywny, a osiągnięcie zamierzonego celu nie tylko szybkie, ale i zdrowe. Według producenta odpowiada za to ulepszony algorytm Huawei TruSport.
Po więcej informacji możemy sięgnąć także do aplikacji mobilnej, w której znajdziemy szczegółowy raport na temat przebiegu aktywności i np. sprawdzimy pokonaną podczas treningu trasę. Co prawda, Huawei Band 7 nadal nie doczekał się własnego modułu GPS (nad czym ubolewam), ale świetnie współpracuje w tym zakresie z zasobami sparowanego ze sobą smartfona.
W tym miejscu tylko zostawię informację, że jeśli jednak, ktoś chce koniecznie mieć dostęp do GPS z poziomu nadgarstka, to jako godną uwagi alternatywę może wybrać mający niedawno premierę Huawei Watch Fit 2, który mimo że jest mega funkcjonalnym smartwatchem, do złudzenia przypomina opaskę sportową.
Opaska Huawei ma też całą gamę zalet niezwiązanych ze sportem i zdrowiem. Po sparowaniu jej ze smartfonem, mamy możliwość odbierania alertów o powiadomieniach z aplikacji oraz SMS. W trakcie treningu szybko i wygodnie odrzucimy też niechciane połączenia, wysyłając krótką, predefiniowaną informację o tym, że nie możemy w tej chwili rozmawiać.
Z powodzeniem skorzystamy tu też ze znanych rozwiązań Huawei. Chodzi m.in. o sterowanie muzyką ze sparowanego smartfona, stoper, budzik, minutnik, latarkę, prognozę pogody oraz funkcję szukania telefonu.
A co dodano? W tej wersji urządzenia dodatkowo możemy sterować migawką aparatu. Trzeba przyznać, że przebiega to bez zastrzeżeń i skutecznie podnosi atrakcyjność sprzętu, sprawiając, że staje się gadżetem, o którym można z podniesioną głową stwierdzić, że jest po prostu smart. Płeć piękna z pewnością doceni też nowość w postaci możliwości śledzenia cyklu miesięcznego – zarówno z poziomu nadgarstka, jak i aplikacji mobilnej, gdzie można uwzględnić szczegóły mające wpływ na śledzenie płodności czy zmiany hormonalne.
W kwestii baterii też się nie zawiodłam. Opaskę intensywnie testowałam przez 6 dni, z czego bateria spadła mi z 57% do 32%. Jestem więc w stanie przychylić się do zapewnień Huawei, że przy normalnym użytkowaniu, może wytrzymać deklarowane 14 dni.
Oprócz sporej dawki energii, która jest w stanie utrzymać telefon nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu, wraz z nową opaską Huawei otrzymujemy też jedną nowość, która jest strzałem w 10! Chodzi o opcję szybkiego ładowania.
Co to oznacza? A no mniej więcej tyle, że gdy bateria rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczy nieco ponad godzina, aby Huawei Band 7 był znów gotowy do pracy na 100%. Ale co lepsze, gdy podłączymy opaskę do ładowarki na zaledwie 5 minut, możemy z niej korzystać bez problemu przez cały następny dzień. Ekstra sprawa i znaczne ułatwienie, szczególnie dla zapominalskich.
Mówiąc wprost, Huawei Band 7 to połączenie lekkiego i niewymuszonego stylu oraz funkcji najważniejszych dla każdego, kto chce sprawnie i efektywnie kontrolować swoją aktywność i organizm. Wnioski wyciągnięte przez producenta i nowości, które zdecydował się wprowadzić, dają poczucie, że coraz bliżej mu do smartwatcha zamkniętego w formule opaski, niż wyłącznie do miernika zdrowia i aktywności. I to nie byle jakiego, bo z solidną, szybko ładującą się baterią.
Niestety bardzo ubolewam nad kolejną wersją opaski Huawei bez GPS i NFC do płatności zbliżeniowych. Te dwa istotne dodatki sprawiłyby, że Huawei Band 7 w swojej klasie raczej nie miałby sobie równych.
Na pocieszenie dostajemy jednak wszystkie wymienione już atuty i niewygórowaną cenę. A to dobra alternatywa dla osób, które i tak nigdzie nie ruszają się bez smartfona. Jesteś jedną z nich? Z pewnością się nie zawiedziesz – marka Huawei o to zadbała. Sparowanie opaski z telefonem genialnie uzupełnia powyższe funkcjonalności, robiąc z Huawei Band 7 prawdziwą perełkę na rynku akcesoriów wearables.
Dzień dobry,
O co chodzi z tym co Pani pisała w minusach, że niektóre funkcje nie są dostępne dla niektórych systemów operacyjnych?
Jakie to funkcje nie są dostępne i na jakie systemy operacyjne?
Cześć 🙂 Chodzi o sterowanie migawką aparatu w smartfonie. Ta opcja jest obsługiwana wyłącznie przez wybrane smartfony Huawei z systemem w wersji EMUI 10.1 lub nowszej.
Jak nie ma GPS to jak można zobaczyć na mapach, przebieg swojej trasy? lub ewentualne wyniki.
Trzeba mieć ze sobą smartfon z GPS sparowany z opaską. Opaska pobiera lokalizację z telefonu. Bez tego nie będzie danych o dystansie (lub będą oszacowane np. na podstawie liczby kroków).
W „7” zniknął inteligentny alarm 🙁
Można dodać tylko pięć alarmów zwykłych.
Na ekranach „Ulubionych” nie ma możliwości przesunięcia ich w dół i przeglądania szczegółów. Ale jeżeli tapeta jest konfigurowalna to po kliknięciu na homescreen w dany parametr i otwarciu ekranu, wówczas można przesunąć ten ekran przewinąć w dół i przyjrzeć szczegóły.
Czy chodzi o inteligentny alarm podczas monitorowania snu?
Tak, to alarm który w „6” ustawiało się na określoną godzinę oraz dodatkowo ustawiany był „margines” czasowy powodował, że alarm wybudzal nad w najlepszej możliwej fazie snu.
Taki inteligentny alarm był możliwy do ustawiania tylko jeden, pozostałe pięć było już zwykłych alarmów.
Kurde, to była chyba główna funkcja dla której potrzebowałem tego „zegarka”… I na nieszczęście wczoraj go zamówiłem. Teraz będę miał twardy orzech do zgryzienia czy go nie oddać. Dzięki za odpowiedź.
Gdzie ustawia się ten alarm na opasce czy w aplikacji na telefonie? Chodzi mi o inteligentne wybudzanie.
W swojej opasce nie mogę znaleźć ćwiczenia „Kolarstwo” lub jazda rowerem… w aplikacji huawei zdrowie mogę manualnie dodać ćwiczenie jazda rowerem na dworze ustawiając dystans, czas itd. Czy może Pani podpowiedzieć jak ustawić więcej ćwiczeń w opasce ? Jest tam tylko kilka tych ćwiczeń a reszta jest dostępna tylko w aplikacji na telefon.
Niestety nie ma w dodatkowych ćwiczenia jazda na rowerze . Jest nawet jazda na BMX ale zwykłej nie widzę. Dlaczego ? Ktoś pomoże ???pliss
Hej czy ktoś doszedł do tego jak włączyć funkcje jazda na rowerze?
Z poziomu opaski dostępne są kolarstwo i rower stacjonarny.
Uruchom menu mechanicznym przyciskiem na boku opaski, uruchom ćwiczenia, tam znajdziesz kolarstwo i rower stacjonarny.
Nie ma kolarstwa, a zależne jest to od telefonu z jakim używamy banda. Kilka razy rozmawiałem z różnymi konsultantkami i mi to powiedzieli.
Zmiana z band 4 pro na minus. Kolarstwa brak , dodać się go nie da bo go poprstu nie ma. Spacery, bieganie i rower to żelazna podstawa nie sądziłem że może zabraknąć czegoś tej trójki, a jednak… Brak GPS… Nie ma sensu używać opaski jak się nie ma telefonu. Stąd też pewnie ta cena..
@Kazimierz, boczny przycisk, kliknij „ćwiczenia” , zjedź na dół tego ekranu i wybierz „widżety”. Teraz możesz usuwać, przesuwać i dodawać takie sporty które są Tobie potrzebne.
Zostaje przy 6 w sumie nie ma nic nowego🤷♂️
Witam mam problem nie mogę sparować opaski z telefonem telefon Redmi Note 11 pobralam aplikacje Huawei zdrowie ale tam nawet nie ma tej opaski w urządzeniach czy ktos miał podobny problem
Ja również mam ten sam problem
Dzis używam pierwszy dzień, niestety nie dostaje wiadomości z messengera, jak ktoś dzwoni opaska informuje, SMS również się wyświetla ale messenger milczy i inne aplikacje
Macie radę. Tel to huwawei p30pro
Dodaj aplikacje, które chcesz, aby miały dostęp do wyświetlania powiadomień na zegarku w ustawieniach aplikacji Huawei Zdrowie.
Mam smartfon Xiaomi, jaką aplikację zainstalować żeby sparować z opaską Huawei Band 7 ?
Pobierz aplikację Huawei Zdrowie – Huawei Health.
Używam od dwóch dni huawei banda 7, mam problem z otrzymywaniem powiadomień, jesli mam odblokowany telefon i po prostu się nim bawię, otrzymując powiadomienie opaska mi wibruje też i zbiera powiadomienie. Czy on tak ma czy to wina tego że mam telefon samsunga a nie huaweia?
też mam z tym problem. Kupiłem wczoraj i zastanawiam się jak wyłączyć powiadomienia jeśli telefon mam w ręku odblokowany. Dostaję i tutaj i tutaj info
Czy opaska wyświetla emotikony w wiadomościach z komunikatorów?
Możesz również wysyłać odpowiedzi na powiadomienia przez Emoji.
A jak to zrobić? Bo mnie niestety na opasce się nie wyświetlają szablony
Czy działają u was szybkie odpowiedzi na SMS?Producent na stronie opisuje że taka funkcja jest a u mnie jej nie ma.
Dobry wieczór,mam telefon Redmi 9AT .Wczoraj kupiłam opaskę Huawei band 7 w żaden sposób aplikacja nie widzi tej opaski . Tak jakby nie była ona dodana do aplikacji. Co powinnam zrobić?
Cześć, ja mam telefon Oppo i też nie widzi w aplikacji tej konkretnej opaski. Czy może znalazłaś już sposób na sparowanie urządzenia z telefonem?
Pozdrawiam
Pobierz aplikację ze sklepu Huawei a nie z google. Na Huawei jest nowsza wersja i widzi. Miałem to samo na redmi 8
Ja mam w miare nowy samsung I tez nie widzi mojej opaski a nawet nie ma tam wersji 7
Aga, Basia, Jola – musicie zainstalować „Huawei Health” (Zdrowie) z AppGalery a nie z GooglePlay. W tym ostatnim to aplikacja nie jest rozwijana od czasu nałożenia embarga na Huawei przez USA 🙂
Dzień dobry. Jak aktywować szybkie odpowiedzi? W zegarku pokazuje mi, że mam zmienić uprawnienia w telefonie, a w telefonie w ustawieniach pokazuje mi, że wszystko ok. Mam szukać tych uprawnień w aplikacji Zdrowie czy w ustawieniach telefonu? Mam Samsung Galaxy A7 i bardzo zależy mi na tej funkcji, a nie wiem jak ją aktywować i proszę o pomoc.
Wchodzę w ustawienia telefonu – tak jak jest napisane na opasce, kiedy chce zrobić szybką odpowiedź – i nic. Przeszukałam chyba wszystko. Aplikacja zdrowie ma włączone uprawnienia do wysyłania i odczytywania SMSów (nawet nie da się tego zmienić, po prostu jest taka informacja w ustawieniach zaawansowanych aplikacji Zdrowie) i nadal nie działa. Nie wiem, co mogę jeszcze zrobić.
Mi dopiero na drugi dzień od zakupu po wymuszonej aktualizacji pojawiła się możliwość ustawienia szybkich odpowiedzi
A trzeba coś zrobić, żeby można było przez zegarek wysyłać szybkie odpowiedzi sms? Bo mnie póki co ta opcja na zegarku nie działa…
96 trybów sportowych i brak piłki nożnej…
Czy kiedy dzwoni budzik czy opaska wibruje?Bo jestem czasem w głośnym otoczeniu i nie słyszę dźwięku więc potrzebuje wibracji.Jesli nie,t w której opasce Huawei jest taka opcja?
Czas pracy po naładowaniu jakoś nie jest realny z tym opisanym w artykule. Miałem włączony monitor pulsu, stres, wyświetlacz na 4. Użytkowanie standardowe, odczyt powiadomień i raz na jakiś czas sprawdzenie swojej aktywności. Bez jakiegoś męczenia opaski. Od 100% w ciągu doby spadło o 18 procent. Jeśli bym się intensywnie bawił jak opisuje autor, to by ubyło zapewne dużo więcej. Myślę, że umiarkowane użytkowanie pozwoli na jakieś 7 dni.
Ps gdzie sprawdzić dokładny czas jaki upłynął od ostatniego ładowania? Mi bandy mają taką info anti nie mogę znaleźć. Trzeba zapamiętać samemu?
U mnie podobnie: po zakupie, od ponad 80 do 8 % spadło w 6 dni. Naładowany do 100, po upływie doby na ustawieniach fabrycznych stracił 15% – bardziej realny wydaje się tydzień, tylko nie wiem, czy nadal chcę go mieć, zwłaszcza, że nie ma roweru, a ustawianie czegoś w tym rozbudowanym menu pod przyciskiem trwa wieki.
Witam. W mojej opasce nie zawsze uruchamia się alarm (ustawiony w Zegarze telefonu a nie w Alarmach opaski) – czy tylko ja mam ten problem?
Ja mam ustawione dwa alarmy, ale ustawiałem w opasce. Jak dotąd, włączają się za każdym razem.
Za to powiadomienia, choć wszystko włączone, raz mam, raz nie.
Co jest z tym Bandem? Nie ma aktywności jazda na rowerze? O co tu chodzi?
Mam to samo , jedynie z aplikacji mogę włączyć jazdę na rowerze. Wg ich pomocy technicznej, winna jest potrzeba GPS. A na moje stwierdzenie, że są inne sporty w opasce wymagające GPS i jakoś się da, to nabierają wody w usta
Sami nie wiedzą i bajeruja jak mogą żeby się odczepić
Dlaczego nie moge wlaczyc 'Jazda na rowerze wewnatrz”?
Witam.
Przedwczoraj kupiłam opaskę, wczoraj pobrałam najnowszą wersję Huawei Health z AppGalery, zaktualizowałam opaskę do wersji 2.0.0.26 (czy coś takiego, do najnowszej wersji), powlaczalam wszelkie możliwe zgody w aplikacji i dalej nie mam funkcji szybkiej odpowiedzi. Chyba z piec razy przeinstalowywałam aplikację w telefonie i dalej to samo. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Mam Samsunga S20.
Też chętnie się dowiem, bo nie mam tych opcji
A czy jest alert sos?
W razie np nieszczęśliwego wypadku na rowerze?
Witam czy ktos ma problem z liczeniem kalorii na tej opasce? Przy 5000 krokow pokazuje mi sie ze spalilam ponad 500 kcal.
Dodatkowo w aplikacji na tel ( mam huawei) pokazują mi sie kroki i z opaski i z telefonu.
Miałam ten problem z bandem 6, myślałam że w 7 zniknął ten problem 🙁
Witam
Czy można ustawić czas 24- godzinny ? Jeżeli tak, to bardzo proszę o podpowiedź
A czy wiadomości z Messenger też przychodzą.
Witam.
Ja mam jeszcze inny problem z moją opaską.Po wyjściu z pomieszczenia opaska traci łączność z telefonem.To jest normalne.Jednak po powrocie powinna automatycznie łączyć się z aplikacją.U mnie tego nie ma,Za każdym razem muszę uruchamiać aplikację i łączyć się ręcznie.Nie zawsze to robię,więc nie przychodzą mi na opaskę żadne powiadomienia.Nawet podczas połączenia telefonicznego,na wyświetlaczu nie ma nic. Czy ktoś podpowie mi, w jaki sposób zmienić ustawienia.Może robię coś nie tak.
Ja mam telefon iPhone XR i mi nie przychodzą żadne powiadomienia. Przestawiałam w ustawieniach wg instrukcji i nic, ani SMS ani Messenger ani żadna inna aplikacja
Czy ktoś wie dlaczego opaska huawei band 7 nie pokazuje mi kto dzwoni w danym momencie (połączenie przychodzące) z messengera? Dopiero jak osoba dzwoniąca się rozłączy to tylko przychodzi sms na opasce widze ze mam połączenie nieodebrane.
I druga sprawa z WhatsApp jak ktoś dzwoni nie pokazuje kontaktu tylko numer nieznany:(?
Zegarek uczula
Dzien dobry, czy ktoś miał problem z tym zegarkiem przy liczeniu długości w trakcie pływania? U mnie czas leci, a długości nie liczy. Na początku liczył bez zarzutu, od pewnego czasu dolicza do 325,350 metrów i tyle.
Witam! Czy smartband huawei 8 wogule ma dźwięk?? Czy tylko sama wibracja?? Trochę jestem w szoku ze nigdzie nie mogę znaleźć
Przepraszam chodzi o 7 oczywiście
sama wibracja, bez dźwięku.
Cześć, czy w tym modelu jest dostępny squash w aktywnościach sportowych? Pozdrawiam
Witam,jak ustawić aby widoczne były połączenia przychodzące pod imieniem a nie sam numer telefonu??
Witam nie wiem dlaczego ale nie widzę kto do mnie dzwoni tylko pisze „numer nieznany” mimo że numer na telefonie zapisany, dodam że w aplikacji w powiadomieniach zaznaczyłem kontakty
Cześć, czy ktoś wie może, dlaczego dostępne są dwa tryby sportowe w opasce o nazwie 'rower stacjonarny’ i czym się od siebie różnią?